up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Güney Kore Dizileri

1
Gizli Bahçe
8.3
Kim Joo Won ve Gil Ra IM, dış görünüşleri harika olan, ancak karakterleri birbirinden oldukça farklı olan iki gençtir. Bir gün yollarının kesişmesiyle hayatları değişir. Yaşlı bir kadının ikram ettiği bir içecek yüzünden bedenleri yer değiştirir.
2
Playful Kiss
8.1
Playful Kiss, çok sevilen romantik komedi türündeki Güney Kore dizilerinden biridir. Oh Hani her zaman gülmenin bir yolunu bulan sempatik bir kızdır. Baek Sueng-jo ise popüler ve zeki bir çocuktur. Yaşanan depremde Oh Hani ve babası evlerini kaybederler. Bunun üzerine Baek Sueng-jo'nun evine taşınırlar. Oh Hani'nin Baek Sueng-jo'ya karşı beslediği platonik aşk karşılık bulacak mı?
3
You Who Came from the Stars
9.2
Yüzyıllar önce dünyaya inmiş bir uzaylı olan Do Min Joon, üstün yetenekleri olan ve bu nedenle insanları küçük gören kibirli bir adamdır. Bir gün Cheon Song Yi adında bir kadınla karşılaşır ve ona aşık olur. Bu büyük aşk, Do Min Joon'un hayatını değiştirecek midir?
4
Boys Over Flowers
8.5
Orta halli bir ailenin kızı olan Jandi, en zengin ailelerin çocuklarının gittiği prestijli bir okula burslu olarak kabul edilir. F4 olarak anılan, okulun en popüler ve en şımarık 4 erkek öğrencisiyle karşılaşmasının ardından aralarında bir çatışma başlar. Bir süre sonra bu çatışma, yerini, bir aşk üçgenine bırakacaktır.
5
Kız Arkadaşım Dokuz Kuyruklu Bir Tilki
8.7
Dae Woong, 500 yıl boyunca hapsedilmiş olan dokuz kuyruklu tilkiyi serbest bırakır ve güzel bir kadına dönüşen bu tilkiye aşık olur. Fakat tilkinin insan olarak hayatını sürdürebilmesi için birinin karaciğerini yemesi gerekmektedir.
6
Şehir Avcısı
9.1
Güney Kore dizisi City Hunter (Si-ti-heon-teo), ünlü bir Japon mangasından uyarlanmıştır. Eski bir judocu olan Kim Hana, Kore Başkanlık Ofisi'nde koruma olarak çalışmaktadır. Kim Yoong Su adında bir savcı ve Ulusal İletişim Takımı'nda görev alan Lee Yoon Sung'un hayatına girmesiyle bu üç kişi arasında bir aşk üçgeni oluşur.
7
The Heirs
8.5
The Heirs (2013)
2013 yılında yayınlanan Güney Kore dizisidir. Zengin ailelerin varislerinin aşk ve dostluk çevresinde dönen hayatları ele alınmaktadır. Fakir bir aileden gelen ve bu çevreye yabancı olan genç bir kız, aralarına katıldıktan sonra hepsinin hayatı değişir.
8
Kill Me, Heal Me
9.4
Başrollünde oyuncu Ji Seong yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Romantik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kill Me, Heal Me isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo
8.7
2011 yapımı Scarlet Heart adlı Çin dizisinin Güney Kore uyarmalasıdır. Dizide geçmişe giden Jang Hyo adında bir genç kızın başından geçen olayları izleyeceğiz.
10
The Legend of the Blue Sea
8.9
Başrollünde oyuncu Jun Ji-hyun yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Legend of the Blue Sea isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
49 Gün
9.3
49 Gün (2011)
Başrollünde oyuncu Lee Yowon yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Fantastik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Kore türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden 49 Gün isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Love in the Moonlight
9.0
Başrollünde oyuncu Park Bo-gum yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Kore türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Kore, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Love in the Moonlight isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
She Was Pretty
8.7
Çocukluk yıllarında birbirlerine karşı saf duygular besleyen olan Ji Sung-Joon ve Kim Hye-Jin, şartlar sebebiyle ayrı düşmüş ve birbirlerini yıllarca görmemişlerdir. Çocukken çirkin olup büyüyünce yakışıklı bir hale gelen Ji Sung-Joon ile çocukluğunda güzel bir kız olup büyüyünce çirkinleşen Kim Hye-Jin, yıllar sonra yeniden karşılaşırlar.
14
The Master's Sun
8.6
Başrollünde oyuncu Gong Hyo-jin yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Kore türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Kore, Gizem türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Master's Sun isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
Mischievous Kiss
9.3
Başrollünde oyuncu Kim Joong Hyun yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mischievous Kiss isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Healer
8.9
Healer (2014)
Başrollünde oyuncu Park Min-young yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Gazetecilik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gazetecilik, Gizem türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Healer isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Emergency Couple
7.2
Başrollünde oyuncu Choi Jin-Hyuk yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Kore türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Kore, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Emergency Couple isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Descendants of the Sun
9.5
Güney Kore Özel Kuvvetler Komutanı Yoo Shi-Jin ile Seoul'daki Haesung Hastanesi'nde cerrah olan Kang Mo-Yeon arasındaki aşk hikayesi ele alınmaktadır. İkili, kendilerini bir anda savaşın ve ölümcül tehlikelerin ortasında bulur.
19
Oh My Venus
8.4
Başrollünde oyuncu Sung Hoon yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Oh My Venus isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Efsane Prens
9.2
Başrollünde oyuncu Song Ilgook yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film Kore türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Kore, Kore Savaşı türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Efsane Prens isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2
Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Güney Kore Dizileri
Asya dizileri hastalarının izmesi tavsiye edilen kore dizileri listelenmektedir.