up
ara

Karizmatik Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun Mutlaka İzlenmesi Gereken Dizileri

1
Karadayı
8.7
Karadayı (2012)
1970'lerde geçen ve bir kunduracı babanın oğlu olan Kenan İmirzalıoğlu'nun şartlar neticesinde yaşadığı olaylar ve kabadayı olarak ün salmasının hikayesini anlatıyor.
2
Ezel
9.1
Ezel (2009)
Başrollünde oyuncu Bayazıt Gülercan yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ezel isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Acı Hayat
8.6
Acı Hayat (2006)
Başrollünde oyuncu Ferdi Merter yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Acı Hayat isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Mehmed: Bir Cihan Fatihi
0.0
Başrollünde oyuncu Kenan İmirzalıoğlu yer aldığı, 2018 yılı yapımı dizi film Savaş türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Savaş, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mehmed: Bir Cihan Fatihi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Karizmatik Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun Mutlaka İzlenmesi Gereken Dizileri
Televizyonların karizmatik oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu'nun mutlaka izlenmesi gereken en iyi dizileri listelenmektedir.