up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mutlaka İzlenmesi Gereken Tuba Büyüküstün Dizileri

1
Çemberimde Gül Oya
8.8
Dizisi kadar ses getiren bu film, Türkiye tarihinde 70-80lerde olan siyasi olayların birçok aileyi nasıl etkilediğini ve bu olaylar esnasında devletin tutumunu goreceğiz.
2
Ihlamurlar Altında
6.3
Başrollünde oyuncu Sinan Tuzcu yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ihlamurlar Altında isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Gönülçelen
6.0
Başrollünde oyuncu Cansel Elçin yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gönülçelen isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Kara Para Aşk
9.0
Başrollünde oyuncu Engin Akyürek yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Romantik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kara Para Aşk isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Cesur ve Güzel
9.0
Başrollünde oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Yerli türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cesur ve Güzel isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mutlaka İzlenmesi Gereken Tuba Büyüküstün Dizileri
2004 yılında Çemberimde Gül Oya dizisinin Zarife'si olarak tanıdığımız güzel oyuncu Tuba Büyüküstün'ün mutlaka izlenmesi gereken en iyi dizileri listelenmektedir.