up
ara

Gizem Karaca'nın Çok İzlenen En Popüler Dizileri

1
Kara Sevda
6.8
Kara Sevda (2015)
Başrollünde oyuncu Burak Sergen yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kara Sevda isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
İstanbul Sokakları
0.0
Başrollünde oyuncu Rıza Kocaoğlu yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden İstanbul Sokakları isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Eve Düşen Yıldırım
7.0
Başrollünde oyuncu Murat Han yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Eve Düşen Yıldırım isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gizem Karaca'nın Çok İzlenen En Popüler Dizileri
2011 Miss World yarışmasında ülkemizi temsil eden ve daha sonra oyunculuk yapmaya başlayan Gizem Karaca'nın kaçırılmaması gereken, çok izlenen popüler dizileri bu listede.