up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yabancı Aile Dizileri

Yabancı Aile Dizileri

Neokur puanlarına göre en iyi yabancı Aile dizileri listelenmiştir.
8.9
Leonard Hofstadter ve Sheldon Cooper, üstün zekalı fakat bir o kadar da asosyal olan iki fizikçi arkadaştır. Oldukça sosyal ve popüler bir kız olan yeni komşuları Penny, onlara laboratuvar dışındaki hayatın nasıl olduğunu göstermeye karar verir.
9.4
Fringe (2008)
Özel ajan Olivia Dunham, çılgın bilimadamı Walter Bishop ve üstün zekalı oğlu Peter Bishop'ın metafizik ve ileri bilim ile ilgili konuları araştırmasını anlatmaktadır. Tüm dünyada nedeni belirlenemeyen olaylar üzerine deneyler yapmaktadırlar. Deneyleri engellemek isteyen FBI adına çalışanda bir grup vardır.
8.8
Shameless (2011)
Alkolik ve sorumsuz bir babaya sahip 6 kardeşin yaşadığı olayları anlatan komedi dizisidir. Anneleri evi terk ettikten sonra babalarının umursamaz tavırları yüzünden evi geçindirmek ve birbirleriyle ilgilenmek altı kardeşe kalır. Bu süreçte başlarından trajikomik türlü olaylar geçer.
8.5
Orta halli bir ailenin kızı olan Jandi, en zengin ailelerin çocuklarının gittiği prestijli bir okula burslu olarak kabul edilir. F4 olarak anılan, okulun en popüler ve en şımarık 4 erkek öğrencisiyle karşılaşmasının ardından aralarında bir çatışma başlar. Bir süre sonra bu çatışma, yerini, bir aşk üçgenine bırakacaktır.
8.0
Dört yakın arkadaş, Alison adındaki arkadaşlarının bir gece ortadan kaybolmasının ardından gizemli mesajlar almaya başlarlar. Mesajlarda imza olarak sadece A yazmaktadır ve mesajlar sadece Alison'ın bildiği sırları içermektedir. Alison'ın öldürüldüğü anlaşıldıktan sonra mesajlar gelmeye devam edince, 4 arkadaş cinayetin sırrını çözmeye karar verir.
8.8
Homer Simpson, lisede aşık olduğu Marge ile evlenir ve üç çocukları olur. Ailesi ile yaşadıkları anlatılır.
8.7
2020 yılında geçen komedi türündeki dizide ölümcül bir virüs salgını yüzünden dünyada yaşayan tek insan haline gelen Phil Miller'ın başından geçenler anlatılıyor.
7.7
Başrollünde oyuncu Park Hae Jin yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cheese in the Trap isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Bizim Ev (1987)
Üç kızı ile birlikte yaşayan Danny, dul bir babadır. Üstelik eşinin kardeşi ve onun arkadaşı da bu evde birlikte yaşamaktadır.
8.9
Cedric (2005)
Başrollünde oyuncu Yves Barsacq yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Arkadaşlık türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Arkadaşlık, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cedric isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Sungkyunkwan Üniversitesi'nde geçen dizide, dört öğrencinin hayatları ele alınmaktadır. Kim Yun-Hee, babasının ölümünden beri ailesi için çabalayan genç bir kızdır. Bir gün, erkek kılığına girerek erkek kardeşinin yerine sınava girer. Amacı sadece kardeşinin yerine sınavı geçebilmek iken, beklenmedik olaylar sonucunda erkek kılığında Sungkyunkwan Üniversitesi'nde okumaya başlar.
8.5
Başrollünde oyuncu Alan Reed yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Çizgi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Çizgi , Çocuk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Taş Devri isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
2009'da başlayan ABC dizisi Modern Family, üç ailenin hayatına odaklanıyor. Ailelerin her biri, karşılaştıkları sıkıntıları kendi yöntemleriyle çözmeye çalışırken eğlenceli ve komik anlar yaşanıyor.
8.0
Başrollünde oyuncu Jae Hee yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kız Arkadaşım isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Dolu Ev (2004)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dolu Ev isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Believe (2014)
Olağanüstü güçleri olan bir kız ile onu şeytani güçlerden ve kötülüklerden korumaya çalışan eski bir suçlu arasındaki ilişki ve başlarına gelen sıradışı olaylar anlatılmaktadır.
7.5
Başrollünde oyuncu Melissa Joan Hart yer aldığı, 1996 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Fantastik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Genç Cadı Sabrina isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 1974 yılı yapımı dizi film Doğa türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Doğa, Arkadaşlık türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Heidi: Girl of the Alps isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Ken'ichi Matsuyama yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Hastalık türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Litre Gözyaşı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Broadchurch adındaki bir sahil kasabasında küçük bir çocuğun cesedi bulunur. Bunun üzerine kasabaya yeni gelen dedektif ve yardımcısı cinayeti araştırmaya başlarlar.
8.0
Başrollünde oyuncu Will Arnett yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Arrested Development isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Baby Daddy (2012)
Başrollünde oyuncu Tahj Mowry yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Baby Daddy isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Lee Kwang Soo yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Running Man isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Community (2009)
Başrollünde oyuncu Chevy Chase yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Community isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, 1989 yılı yapımı dizi film Macera türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Macera, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Moonlighting isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 3