up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yeni Aile Dizileri

Yeni Aile Dizileri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Aile dizileri listelenmiştir.
7.7
Defne, anneannesi ve kardeşleriyle yaşayan ve geçimini garsonluk yaparak sağlayan bir kızdır. Ömer ise, ünlü bir ayakkabı markasının sahibi olan zengin bir adamdır. Ömer'in yengesi Neriman'ın kurduğu aşk oyunu ile biraraya gelen ikili, birbirlerine aşık olurlar. Ancak Ömer'in, her şeyin bir oyunla başladığından haberi yoktur.
9.0
Sait, Nazım, Turgut, Orhan ve Aziz, hiçbir yönleriyle birbirlerine benzemeyen 5 kardeştir. Dedelerinden kalan eski bir konakta birlikte yaşayan bu 5 kardeşi, birararada tutan en önemli unsur "aile" kavramıdır. Küçük bir mahallede geçen dizide, aile olmanın, kardeşliğin ve dostluğun hikayesini izleyeceksiniz.
8.5
Başrollünde oyuncu Orhan Alkaya yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Aşk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Yeniden isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.0
Başrollünde oyuncu Yonca Cevher yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Asla Vazgeçmem isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Başrollünde oyuncu Park Hae Jin yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cheese in the Trap isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
2020 yılında geçen komedi türündeki dizide ölümcül bir virüs salgını yüzünden dünyada yaşayan tek insan haline gelen Phil Miller'ın başından geçenler anlatılıyor.
5.2
Başrollünde oyuncu Vildan Atasever yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Gençlik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gençlik, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yaz'ın Öyküsü isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Kadın (2017)
“Kadın”, hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin, Bahar’ın öyküsü.
8.2
Başrollünde oyuncu Serhat Özcan yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Kanal D türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Kanal D, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kalbim Ege'de Kaldı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu Belçim Bilgin Erdoğan yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kördüğüm isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.9
Başrollünde oyuncu Mine Kılıç yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aile İşi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Başrollünde oyuncu Bala Atabek yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çifte Saadet isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Ali Erkazan yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Göç Zamanı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Başrollünde oyuncu Sermet Yeşil yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Yerli türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gülümse Yeter isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Levent Beceren yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Tarih türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Heredot Cevdet Saati isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Hyun-Ji, 19 yaşındayken geçirdiği bir kazada hayatını kaybeder ve hayalet olarak dünyada gezinmeye başlar. Bir gün bir parkta hayaletlerle iletişim kurabilen, hatta onlara dokunabilen Bong-Pal adında bir gençle tanışır.
6.0
İlk iki filmi vizyona girdikten sonra büyük bir kitle tarafından çok sevilen Şevkat Yerimdar, bu defa yeni maceralarla televizyon ekranlarında. Dizide mahallenin asi delikanlısı Şevkat'in Cevdet Bey'in kızı olan güzeller güzeli Esin'e göz kulak olmak konusunda verdiği sözü yerine getirmek için gösterdiği çabayı ve ikilinin başlarından geçen olayları izleyeceğiz.
9.0
Başrollünde oyuncu Mustafa Avkıran yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sevdam Alabora isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Vis a Vis (2015)
İlk bölümlerinden itibaren başarıyı yakalayan ve bununla yetinmeyip üstüne koymaya çalışan bu dizi hapishane dizileri severler için güzel bir seçenek.
9.5
A Series of Unfortunate Events, Lemony Snicket'in Talihsiz Serüvenler Dizisi ismiyle Türkçe'ye çevrilen 13 kitaplık serisinden uyarlanan ve 2017'de Netflix'te yayınlanmaya başlayan ailece izlenebilecek bir macera dizisi.
7.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2018 yılı yapımı dizi film Animasyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Boss Baby: Back In Business isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2018 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Uyarlama türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Elimi Bırakma isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.0
Kehribar (2016)
Başrollünde oyuncu Aslıhan Güner yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Aşk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kehribar isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1.0
Savaşçı (2017)
Savaşçı, başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Murat Serezli'nin paylaştığı aksiyon ve askeri türündeki Türk televizyon dizisidir.
5.0
Bedel (2015)
Başrollünde oyuncu Devrim Saltoğlu yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film İntikam türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede İntikam, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bedel isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Fatma Karanfil yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Romantik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Adını Sen Koy isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Empire (2015)
Başrollünde oyuncu Kelly Rowland yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Hip-Hop türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Hip-Hop, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Empire isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu Ayça Bingöl yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Yerli türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Babam ve Ailesi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!