up
ara

Yeni Aile Dizileri

Yeni Aile Dizileri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Aile dizileri listelenmiştir.
7.6
Defne, anneannesi ve kardeşleriyle yaşayan ve geçimini garsonluk yaparak sağlayan bir kızdır. Ömer ise, ünlü bir ayakkabı markasının sahibi olan zengin bir adamdır. Ömer'in yengesi Neriman'ın kurduğu aşk oyunu ile biraraya gelen ikili, birbirlerine aşık olurlar. Ancak Ömer'in, her şeyin bir oyunla başladığından haberi yoktur.
9.0
Sait, Nazım, Turgut, Orhan ve Aziz, hiçbir yönleriyle birbirlerine benzemeyen 5 kardeştir. Dedelerinden kalan eski bir konakta birlikte yaşayan bu 5 kardeşi, birararada tutan en önemli unsur "aile" kavramıdır. Küçük bir mahallede geçen dizide, aile olmanın, kardeşliğin ve dostluğun hikayesini izleyeceksiniz.
8.5
5.0
8.7
2020 yılında geçen komedi türündeki dizide ölümcül bir virüs salgını yüzünden dünyada yaşayan tek insan haline gelen Phil Miller'ın başından geçenler anlatılıyor.
7.9
5.2
9.1
Kadın (2017)
“Kadın”, hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin, Bahar’ın öyküsü.
7.9
6.9
6.0
9.0
8.2
7.8
Vis a Vis (2015)
İlk bölümlerinden itibaren başarıyı yakalayan ve bununla yetinmeyip üstüne koymaya çalışan bu dizi hapishane dizileri severler için güzel bir seçenek.
9.0
Hyun-Ji, 19 yaşındayken geçirdiği bir kazada hayatını kaybeder ve hayalet olarak dünyada gezinmeye başlar. Bir gün bir parkta hayaletlerle iletişim kurabilen, hatta onlara dokunabilen Bong-Pal adında bir gençle tanışır.
6.0
İlk iki filmi vizyona girdikten sonra büyük bir kitle tarafından çok sevilen Şevkat Yerimdar, bu defa yeni maceralarla televizyon ekranlarında. Dizide mahallenin asi delikanlısı Şevkat'in Cevdet Bey'in kızı olan güzeller güzeli Esin'e göz kulak olmak konusunda verdiği sözü yerine getirmek için gösterdiği çabayı ve ikilinin başlarından geçen olayları izleyeceğiz.
10.0
9.0
9.5
A Series of Unfortunate Events, Lemony Snicket'in Talihsiz Serüvenler Dizisi ismiyle Türkçe'ye çevrilen 13 kitaplık serisinden uyarlanan ve 2017'de Netflix'te yayınlanmaya başlayan ailece izlenebilecek bir macera dizisi.
5.0
Bedel (2015)
10.0
9.0
5.0
Kehribar (2016)
1.0
Savaşçı (2017)
Savaşçı, başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Murat Serezli'nin paylaştığı aksiyon ve askeri türündeki Türk televizyon dizisidir.
0.0
Empire (2015)
0.0
0.0
Senaryosu Gülse Birsel tarafından yazılan yönetmenliğini Hakan Algül'ün yaptığı dizinin yapımcılığını BKM yapmaktadır. Özpamuk Tekstil'in sahibi Cengiz Özpamuk şirketin en alt kademesinde çalışan Yaşar Yüksel'i oğlu Ozan yerine şirketin genel müdürlüğüne getirir. Görevden alınan Ozan Jetset Konakları'ndaki villasını boşaltmak zorunda kalır onun yerine gecekonduda yaşayan Yaşar ve ailesi taşınır. Bu noktadan sonra Yaşar'ın ailesi sosyeteye karışmaya çalışır, Yaşar ise kendisini kanıtlamanın derdindedir.
0.0
0.0
Wanderlust (2018)