up
ara

Ajan Dizileri

Yeni Ajan Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Ajan dizileri listelenmektedir.

En İyi Ajan Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Ajan dizileri listelenmektedir.
9.4
Fringe (2008)
Özel ajan Olivia Dunham, çılgın bilimadamı Walter Bishop ve üstün zekalı oğlu Peter Bishop'ın metafizik ve ileri bilim ile ilgili konuları araştırmasını anlatmaktadır. Tüm dünyada nedeni belirlenemeyen olaylar üzerine deneyler yapmaktadırlar. Deneyleri engellemek isteyen FBI adına çalışanda bir grup vardır.
8.1
Limitless (2015)
Filminin devamı niteliğinde olan Limetless dizisinde NZT ismi verilen bir ilaç ile beyninin tümünü kullanabilen bir gencin yine bu ilacı kullanarak ABD başkanı olmaya çalışan bir politikacı tarafından FBI'a gizlice sokulması ve gencin FBI'daki maceraları konu ediliyor.
8.5
Homeland (2011)
Homeland, Carrie Mathison adındaki bir CIA ajanının hikayesini anlatan politik bir drama dizisidir. Carrie Mathison, Irak'ta kaybolduktan yıllar sonra bulunan Nicholas Brody adlı askerin kurtarılıp Amerika'ya dönmesinin bir tuzak olduğuna ve arkasında El-Kaide olduğuna inanır.
9.3
Haven (2010)
Başrollünde oyuncu Eric Balfour yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film ABD türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede ABD, Kitap Uyarlaması türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Haven isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Stan Lee yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Ajan türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Ajan, Marvel türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Agent Carter isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.0
Başrollünde oyuncu Martin Landau yer aldığı, 1966 yılı yapımı dizi film Gizem türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Ajan türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Görevimiz Tehlike isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Ajan Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Ajan dizileri listelenmektedir.

Yerli Ajan Dizileri

Yerli yapım türkçe Ajan dizileri listelenmektedir.