up
ara
ÜYELER
DİĞER

Animasyon Dizileri

Yeni Animasyon Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Animasyon dizileri listelenmektedir.

En İyi Animasyon Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Animasyon dizileri listelenmektedir.
8.9
4 farklı elementi temsil eden 4 ulus barış içinde yaşarken ateş ulusunun saldırıya geçmesiyle büyük bir savaş başlar. Savaşı durdurabilecek tek kişi olan avatar ortalarda yoktur. Aradan 100 yıl geçer ve Aang adında bir hava bükücünün yeni avatar olduğu anlaşılır. Dünyanın kurtuluşu artık ona bağlıdır.
9.4
Başrollünde oyuncu Tom Kenny yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Fantastik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rick and Morty isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Homer Simpson, lisede aşık olduğu Marge ile evlenir ve üç çocukları olur. Ailesi ile yaşadıkları anlatılır.
8.3
South Park (1997)
18 yaşından büyükler için yayınlanmakta olan animasyon dizi South Park adlı küçük bir kasabasında yaşayan 4 çocuğun başından geçen gerçeküstü olayları anlatmaktadır. İçerdiği ağır şiddet, küfür ve cinsel espriler sebebiyle çocukların izlememesi tavsiye edilmektedir.
9.5
Yaşadığı şehir yokedildikten ve annesi nederen geldikleri, ne oldukları bilinmeyen fakat dünyayı ele geçirmiş devler tarafından öldürüldürülen Eren Jaegar'ın birlik güçlerine katılıp dev Titan'lara karşı savaşı anlatılmaktadır.
8.5
Başrollünde oyuncu Shuhei Morita yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Fantastik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Animasyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tokyo Ghoul isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Başrollünde oyuncu Kevin Michael Richardson yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Macera türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Macera, Animasyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Esrarengiz Kasaba isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
Family Guy (1999)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 1999 yılı yapımı dizi film Çizgi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Çizgi , Amerikan türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Family Guy isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
Başrollünde oyuncu Iemasa Kayumi yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Macera türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Macera, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fullmetal Alchemist: Brotherhood isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
One Piece (1999)
Başrollünde oyuncu Kappei Yamaguchi yer aldığı, 1999 yılı yapımı dizi film Anime türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Anime, Animasyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden One Piece isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Goku isminde bir çocuk büyük babasından kendisine kalan bir Ejder Topluna sahiptir. Efsaneye göre dünyada 7 Ejder topu vardır ve hepsini bir araya getirip doğru sözleri söylersen 1 dileğin yerine getirilir. Goku'nun diğer Ejder toplarını bulmaya çalışmasını anlatan eğleneli bir anime.
9.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2018 yılı yapımı dizi film Animasyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Disenchantment isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Animasyon Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Animasyon dizileri listelenmektedir.

Yerli Animasyon Dizileri

Yerli yapım türkçe Animasyon dizileri listelenmektedir.