up
ara

Atv Dizileri

Yeni Atv Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Atv dizileri listelenmektedir.

En İyi Atv Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Atv dizileri listelenmektedir.
8.9
Komedi yapmak zordur aslında; küfürsüz, düzeyli komedi yapmak daha da zordur. Avrupa Yakası, bunu başarabilen ender dizilerdendir. Dizide, İstanbul'un ünlü dergilerinden biri olan Avrupa Yakası dergisinin ofisinde çalışanların başlarından geçen komik olaylar ele alınmaktadır.
7.0
Başrollünde oyuncu Gökçe Akyıldız yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Gençlik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gençlik, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kırgın Çiçekler isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Hızır Çakırbeyli, genç yaşta yeraltı dünyasına giren ve bu dünyada büyümüş olan bir adamdır. Bu alemde kendisine Hızır Reis diye hitap edilmektedir. Abisini kaybettikten sonra onun yerine bir mafya masasına oturur ancak masanın lideri ile ilgili bilmediği çok önemli bir sır vardır.
8.7
Başrollünde oyuncu Zeynep Çamcı yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Seviyor Sevmiyor isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Adanalı (2008)
İstanbul'da suç örgütleriyle başa çıkmanın neredeyse imkansız bir hale gelmesinin üzerine, Adanalı lakabıyla anılan, Organize Suçlar şubesi başkomiserlerinden Yavuz, İstanbula çağrılır. Emirlere itaat etmeyen asi bir adam olan Yavuz'un İstanbul'a gelmesiyle, hem suç örgütlerini hem de İstanbul Emniyet Teşkilatı'nı zor günler bekler.
9.1
Yeter (2015)
Başrollünde oyuncu Yurdaer Okur yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeter isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Rengarenk (2016)
Başrollünde oyuncu İbrahim Kendirci yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Atv türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Atv, Romantik Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rengarenk isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Sıla (2006)
Başrollünde oyuncu Menderes Samancılar yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Atv türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sıla isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Başrollünde oyuncu Sezai Aydın yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Atv türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Atv, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Bir Hayal isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Atv Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Atv dizileri listelenmektedir.

Yerli Atv Dizileri

Yerli yapım türkçe Atv dizileri listelenmektedir.