up
ara

Bilim Dizileri

Yeni Bilim Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Bilim dizileri listelenmektedir.

En İyi Bilim Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Bilim dizileri listelenmektedir.
9.4
Fringe (2008)
Özel ajan Olivia Dunham, çılgın bilimadamı Walter Bishop ve üstün zekalı oğlu Peter Bishop'ın metafizik ve ileri bilim ile ilgili konuları araştırmasını anlatmaktadır. Tüm dünyada nedeni belirlenemeyen olaylar üzerine deneyler yapmaktadırlar. Deneyleri engellemek isteyen FBI adına çalışanda bir grup vardır.
9.3
Doğanın kanunlarının nasıl keşfedildiğini ve koordinat, zaman gibi kavramların nasıl belirlendiğini açıklayan belgeseldir.
8.2
Ünlü sanatçı Leonardo Da Vinci'nin gençlik yıllarını konu edinen BBC dizisidir. Rönesans İtalya'sında geçen dizide, yetenekli bir sanatçı, tutkulu bir aşık ve idealist bir genç olan 25 yaşındaki Vinci'nin hayatı anlatılmaktadır.
9.6
Başrollünde oyuncu John Hurt yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Belgesel türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Belgesel, Bilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Human Planet isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Cinselliği, psikoterapi yöntemi olarak kullanan William Masters ve Virginia Johnson adlı iki psikiyatrın başından geçenler anlatılmaktadır. İkili, kullandıkları bu sıradışı yöntem ile 60'lı yıllara damgalarını vururlar.
7.1
Maniac (2018)
Hayatlarında sorunlar yaşayan Annie ve Owen'ın bir ilaç deneyine katılması ve devamında gelişen olayların anlatıldığı komedi dizisi.
6.5
Başrollünde oyuncu Morgan Freeman yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Gizem türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Belgesel türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Through The Wormhole isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Kanaga (2015)
Mehmet Günsür’ün yapımcılığını üstlendiği aynı zamanda başrolünde oynadığı web dizisi KANAGA’nın çekimlerine 2015 yılında başlandı.2018 yılında ekranlara gelen dizide 38 yaşında bir Kuantum Fizikçisi olan Mardin Tamay’ın hikayesi anlatılıyor .Dizi aynı zamanda ABD’de En İyi Web Dizisi, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Sibel Günsür), En İyi Yönetmen, En İyi Senaryo ve Müzik dalında birden çok ödül kazandı.
0.0
Evren (1980)
Başrollünde oyuncu Carl Sagan yer aldığı, 1980 yılı yapımı dizi film Belgesel türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Belgesel, Bilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Evren isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Bilim Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Bilim dizileri listelenmektedir.

Yerli Bilim Dizileri

Yerli yapım türkçe Bilim dizileri listelenmektedir.