up
ara

Büyü, Büyücülük Dizileri

Yeni Büyü, Büyücülük Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Büyü, Büyücülük dizileri listelenmektedir.

En İyi Büyü, Büyücülük Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Büyü, Büyücülük dizileri listelenmektedir.
8.9
Anneleri bir şeytan tarafından öldürüldükten sonra babalarıyla beraber doğaüstü varlıkları avlamayı öğrenen ve babalarının kaybolmasının ardından kendilerini şeytanları yok etmeye ve sevdikleri insanları korumaya adayan Winchester kardeşlerin başından geçen olayları anlatan korku ve gerilim serisidir.
9.0
Merlin (2008)
Kral Arthur ve en büyük yardımcısı büyücü Merlin'in efsane hikayesinin değişik ve aykırı bir versiyonu olan dizide, ikilinin tanışma öyküsünü ve gençlik yıllarını izleyeceğiz. Arthur, henüz bir Prens, Merlin ise büyücülerin büyü yapmalarının yasaklandığı bu dönemde genç bir büyücüdür. Yollarının kesişmesiyle başlayan büyük dostluk, tüm Camelot'ın kaderini değiştirecektir.
8.2
28 yaşında ve çocukken ailesi tarafından terkedilmiş Emma, kendisinin de terkettigi oğlu tarafından bulunur. Şimdi oğluna sahip çıkması ve onu inandığı masallardan kurtarması gerekmektedir. Bundan sonra her şey değişecektir. Yaşadığı yerde bütün masal kahramanları vardır ama önceden kim olduklarını unutmuşlardır.
7.9
Dört Toprak tarihi boyunca meydana gelen maceralar, savaş ve kötülük serisi. Dört Toprak'ı kötülüklerden korumak Ellcrys adlı ağacı yaşatmaya bağlıdır. Ağacı yaşatmak için tek umut ise Amberle Elessedil'dir.
9.0
Başrollünde oyuncu Vincent D'Onofrio yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Fantastik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Emerald City isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Büyü, Büyücülük Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Büyü, Büyücülük dizileri listelenmektedir.

Yerli Büyü, Büyücülük Dizileri

Yerli yapım türkçe Büyü, Büyücülük dizileri listelenmektedir.