up
ara

Çocuk Dizileri

Yeni Çocuk Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Çocuk dizileri listelenmektedir.

En İyi Çocuk Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Çocuk dizileri listelenmektedir.
6.3
Cem ve Ceren adında iki çocuk babası olan Sadık, karısını kaybettikten sonra Betüş ile evlenir. Kimsesi olmayan Çilek adında küçük bir kızı da evlatlık alarak 5 kişilik sevgi dolu bir aile olurlar. Ancak diğer aile üyelerinin bilmediği bir şey vardır; Betüş ve Çilek, aslında peridir.
9.0
Bizim Ev (1987)
Üç kızı ile birlikte yaşayan Danny, dul bir babadır. Üstelik eşinin kardeşi ve onun arkadaşı da bu evde birlikte yaşamaktadır.
6.5
Selena (2006)
Başrollünde oyuncu Sinem Kobal yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film Fantastik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Çocuk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Selena isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Başrollünde oyuncu İlker Aksum yer aldığı, 2000 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Gençlik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çarli İş Başında isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Başrollünde oyuncu Alan Reed yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Çizgi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Çizgi , Çocuk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Taş Devri isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Red Kit (1992)
Yalnız kovboy'un hikayesi...
7.1
Bez Bebek (2007)
Başrollünde oyuncu Mehmet Usta yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Çocuk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bez Bebek isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
Beyblade (2002)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Çocuk Macera türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Çocuk Macera, Çocuk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beyblade isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 1983 yılı yapımı dizi film Animasyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden He-man Masters Of The Universe isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Başrollünde oyuncu Münir Özkul yer aldığı, 1987 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Çocuk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uzaylı Zekiye isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Tuba Ünsal yer aldığı, 1998 yılı yapımı dizi film Çocuk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Çocuk, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Can Ayşecik isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Bananya (2016)
Bananya muzun içinde gizlenen gizemli bir kedidir. Bananya gizli bir şekilde bir muzun içinde yaşar ve muz kabuğunun ardındaki kısımlarını daha hiç kimse görmemiştir. Etrafta kimse yokken Bananya gizlice gezip tozar ve haylazlık yapar. Bananya oynamayı ve tatlı şeyleri sever. Bananya'nın hayali son moda çikolata kaplı bir muz olmaktır.

Yabancı Çocuk Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Çocuk dizileri listelenmektedir.

Yerli Çocuk Dizileri

Yerli yapım türkçe Çocuk dizileri listelenmektedir.