up
ara

Dedektif Dizileri

Yeni Dedektif Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Dedektif dizileri listelenmektedir.

En İyi Dedektif Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Dedektif dizileri listelenmektedir.
9.4
Sherlock (2010)
Sherlock, 21. Yüzyılda Londra'da suçla mücadele eden ve karmaşık suçları çözerken kullandığı zekice yöntemler ile kurduğu neden-sonuç ilişkileri sayesinde diğer meslektaşlarından çok daha ünlü bir dedektif haline gelen Sherlock Holmes ve asistanı Dr. Watson'ın maceralarının modern uyarlamasıdır.
8.8
Patrick Jane en başta Tv Showlarına çıkan bir medyumdur. O dönemde aranmakta olan seri katil Red John'a seslenip teslim olmasını söylemesi üzerine , Red John , Patrick'in eşini ve kızını öldürür. Patrick bu olaydan sonra medyumluğu bırakır ve CBI'da hem Red John'un yakalanması, hem de diğer vakalar için kendi yöntemlerini kullanarak çalışmaya başlar.
8.3
Komiser Memoli, oğlu mafya tarafından öldürülmüş olan ve bu nedenle hayata küsüp kendini sadece mesleğine adamış olan başarılı bir polistir. Zeyno, köyden kanlısı Erkan'ı bulmak için şehre gelir ve Memoli'den yardım ister. Erkan, büyük bir mafya lideri olan Hasan Ağa'nın yeğeni çıkınca işler karışır.
7.1
Grimm (2011)
Grimm Kardeşler'in masal karakterlerinden esinlenen fantastik polisiye dizisidir. Cinayet dedektifi olan Nick Burkhardt, bir gün insan kılığındaki doğaüstü yaratıkların gerçek yüzlerini görebildiğini fark eder ve bu yaratıkların kötü olanlarını avlamaya karar verir.
8.5
Bay Kamber (1994)
8.7
Mavi Ay (1985)
9.2
9.2
Luther (2010)
7.9
7.5
Monk (2002)
8.5

Yabancı Dedektif Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Dedektif dizileri listelenmektedir.

Yerli Dedektif Dizileri

Yerli yapım türkçe Dedektif dizileri listelenmektedir.