up
ara

Doğaüstü Dizileri

Yeni Doğaüstü Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Doğaüstü dizileri listelenmektedir.

En İyi Doğaüstü Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Doğaüstü dizileri listelenmektedir.
8.9
Anneleri bir şeytan tarafından öldürüldükten sonra babalarıyla beraber doğaüstü varlıkları avlamayı öğrenen ve babalarının kaybolmasının ardından kendilerini şeytanları yok etmeye ve sevdikleri insanları korumaya adayan Winchester kardeşlerin başından geçen olayları anlatan korku ve gerilim serisidir.
9.4
Fringe (2008)
Özel ajan Olivia Dunham, çılgın bilimadamı Walter Bishop ve üstün zekalı oğlu Peter Bishop'ın metafizik ve ileri bilim ile ilgili konuları araştırmasını anlatmaktadır. Tüm dünyada nedeni belirlenemeyen olaylar üzerine deneyler yapmaktadırlar. Deneyleri engellemek isteyen FBI adına çalışanda bir grup vardır.
8.8
Dark (2017)
2017 Alman yapımı Netflix dizisi Dark, Winden isimli küçük bir kasabada yaşanan gizemli olayları ele alıyor. Çocukların kaybolmaya başlaması kasaba halkının huzurunu kaçıracak ve kimsenin aklına gelmeyecek gizemli olayların başlangıcı olacak.
6.4
Başrollünde oyuncu Rasim Öztekin yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Gençlik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Acemi Cadı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Heroes (2006)
Birbirinden farklı süper güçlere sahip olan bir grup insan içlerindeki gücü keşfedecek ve dünyayı kurtarmak için birlik olacak.
7.9
Başrollünde oyuncu Famke Janssen yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Korku türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hemlock Grove isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Outcast (2016)
Başrollünde oyuncu Reg E. Cathey yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Çizgi Roman Uyarlaması türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Outcast isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Başrollünde oyuncu Amy Manson yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Fantastik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Being Human isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Lost Girl (2010)
Başrollünde oyuncu Kris HoldenRied yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Doğaüstü türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Doğaüstü, Cinsellik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lost Girl isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
4400 (2004)
Başrollünde oyuncu Karina Lombard yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Bilim Kurgu türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden 4400 isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Bleach (2004)
Başrollünde oyuncu Noriaki Sugiyama yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film Anime türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Anime, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bleach isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Aya Hisakawa yer aldığı, 1995 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , Anime türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sailor Moon isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Doğaüstü Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Doğaüstü dizileri listelenmektedir.

Yerli Doğaüstü Dizileri

Yerli yapım türkçe Doğaüstü dizileri listelenmektedir.