up
ara
ÜYELER
DİĞER

Dövüş Dizileri

Yeni Dövüş Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Dövüş dizileri listelenmektedir.

En İyi Dövüş Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Dövüş dizileri listelenmektedir.
9.1
Trakyalı bir asker olan Spartacus'un Romalılar tarafından yakalanıp köle olarak bir gladyatör okuluna satılmasını anlatan tarihi bir dizidir. Karısından ayrı düşen Spartacus, Batiatus'un gladyatör okuluna girdikten sonra hem onu ve karısını köle yapanlardan intikam alabilmek hem de karısını bulabilmek için savaşmaya başlar.
9.1
Güney Kore dizisi City Hunter (Si-ti-heon-teo), ünlü bir Japon mangasından uyarlanmıştır. Eski bir judocu olan Kim Hana, Kore Başkanlık Ofisi'nde koruma olarak çalışmaktadır. Kim Yoong Su adında bir savcı ve Ulusal İletişim Takımı'nda görev alan Lee Yoon Sung'un hayatına girmesiyle bu üç kişi arasında bir aşk üçgeni oluşur.
8.9
Healer (2014)
Başrollünde oyuncu Park Min-young yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Gazetecilik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gazetecilik, Gizem türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Healer isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Başrollünde oyuncu Yoon Soyi yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Aşk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Warrior Baek Dong Soo isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Keiji Fujiwara yer aldığı, 2000 yılı yapımı dizi film Dövüş türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dövüş, Anime türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fighting Spirit / Knockout isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Dövüş Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Dövüş dizileri listelenmektedir.

Yerli Dövüş Dizileri

Yerli yapım türkçe Dövüş dizileri listelenmektedir.