up
ara

Evlilik Dizileri

Yeni Evlilik Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Evlilik dizileri listelenmektedir.

En İyi Evlilik Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Evlilik dizileri listelenmektedir.
9.0
Ted Mosby'nin 2030'da çocuklarına, anneleriyle tanışma hikayesini anlatmaya başlamasıyla bizi 2005'e, Ted'in gençlik yıllarına götüren komedi dizisidir. Ted'in en yakın arkadaşlarından biri olan Marshall ile, dokuz yıldır flört ettiği Lily'nin nişanlanması üzerine Ted, kendisinin de bekarlığa veda etmesinin zamanının geldiğine inanır.
6.6
İlişki Durumu: Karışık, Kore yapımı Full House dizisinden uyarlanmış olan romantik komedi dizisidir. Aşk, arkadaşlık, yanlış anlaşılmalar, gurur, kıskançlık gibi konuların işlendiği dizide, 4 gencin arasında yaşanan ve giderek daha karmaşık bir hal alan aşk hikayesini izleyeceğiz.
8.1
Şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanan Berna ve Teoman, artık ayrı olsalar da aynı evi paylaşmaya devam ederler. Sit-com komedi türündeki dizi, Berna ve Teoman'ın günlük hayatları üzerinden ilerlerken komşularının ve arkadaşlarının hayatlarına ve eski dünürlerin didişmelerine de yer veriyor.
6.6
Zerda (2002)
Başrollünde oyuncu Nihat Nikerel yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Yerli türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zerda isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Evlilik Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Evlilik dizileri listelenmektedir.

Yerli Evlilik Dizileri

Yerli yapım türkçe Evlilik dizileri listelenmektedir.