up
ara

Fox Tv Dizileri

Yeni Fox Tv Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Fox Tv dizileri listelenmektedir.

En İyi Fox Tv Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Fox Tv dizileri listelenmektedir.
8.1
9 yıldır birlikte yaşayan, romantik bir kadın olan Zeynep ile, cinselliğe düşkün bir adam olan Ozan'ın başlarından geçen olayları anlatan 2 oyunculu komedi dizisidir. Çiftin, evde, arabada, alışverişte, tatilde, kısacası akla gelebilecek her yerde aralarında geçen komik diyaloglar, dizinin ana temasını oluşturmaktadır.
6.0
İlk iki filmi vizyona girdikten sonra büyük bir kitle tarafından çok sevilen Şevkat Yerimdar, bu defa yeni maceralarla televizyon ekranlarında. Dizide mahallenin asi delikanlısı Şevkat'in Cevdet Bey'in kızı olan güzeller güzeli Esin'e göz kulak olmak konusunda verdiği sözü yerine getirmek için gösterdiği çabayı ve ikilinin başlarından geçen olayları izleyeceğiz.
10.0
Başrollünde oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film İstanbul türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede İstanbul, Kıbrıs türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kalbimdeki Deniz isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Fox Tv Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Fox Tv dizileri listelenmektedir.

Yerli Fox Tv Dizileri

Yerli yapım türkçe Fox Tv dizileri listelenmektedir.