up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yeni Gerilim Dizileri

Yeni Gerilim Dizileri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Gerilim dizileri listelenmiştir.
9.1
Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.
9.2
Başrollünde oyuncu Winona Ryder yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Korku türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Stranger Things isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
Şahsiyet (2018)
Senaryosu Hakan Günday tarafından yazılan baş rollerinde Cansu Dere ve usta oyuncu Haluk Bilginer'in yer aldığı dizi alzheimer hastası olduğunu öğrenen yaşlı bir adamın seri katile dönüşmesini konu ediniyor.
9.1
Westworld (2016)
Başrollünde oyuncu Ed Harris yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film HBO türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede HBO, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Westworld isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Gizemli bir kasabada yaşanan olayları anlatan bilim kurgu dizisidir. Gizli servis ajanı Ethan Burke, Wayward Pines Kasabası'na gittikten sonra kaybolan 2 meslektaşını bulmak üzere peşlerinden gider. Ancak yolda geçirdiği bir kazanın ardından gözlerini bu kasabada açtığında Wayward Pines'ın sınırlarından bir daha çıkamayacağını anlar.
8.1
Limitless (2015)
Filminin devamı niteliğinde olan Limetless dizisinde NZT ismi verilen bir ilaç ile beyninin tümünü kullanabilen bir gencin yine bu ilacı kullanarak ABD başkanı olmaya çalışan bir politikacı tarafından FBI'a gizlice sokulması ve gencin FBI'daki maceraları konu ediliyor.
9.3
Sense8 (2015)
Dünyanın farklı yerlerinde yaşayan birbirinden farklı karakterlerdeki 8 insan gizemli bir şekilde birbirlerine bağlıdırlar. Gruptakilerden bazıları diğerlerini tehdit olarak gördükleri için aralarında ölüm kalım mücadelesi başlar.
9.3
Başrollünde oyuncu Mert Bilgin yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Gerilim türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Psikoloji türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden 46 Yok Olan isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Damien (2016)
Hıristiyan inanışına göre deccal, müritleri ve Vatikan'ın deccali durdurmaya çalışması konu edilen korku ve şiddet öğeleri taşıyan dizidir.
7.2
Olağan üstü yetenekler süper kahramanlarda mı olur sadece? Sıradan insanlar, özel güçlere sahip karakterler taşımaktalar ve güçleri yeni gelişmekte. Bu olaylar hayatlarını etkilemektedir.
8.0
Blindspot (2015)
Jane Doe adında bir kadın Times Meydanı'nda, vücuduna çeşitli dövmeler yapılmış bir halde bulunur. FBI ajanı Kurt Weller, hafızasını kaybeden kadının vücudundaki dövme ve isimlerin, bir suçun ipuçları olduğu fark eder ve suçlunun peşine düşer.
8.7
iZombie (2015)
Liv adındaki asistan doktor, bir gece katıldığı partide zombiye dönüşür. İnsan olarak varlığını sürdürebilmek için taze insan beyni yemesi gerekmektedir. Bu nedenle adli tıp kurumunda işe başlar. Yediği beyinler sayesinde ölen kişilerin hatıralarına sahip olduğunu fark edince bu yeteneğini cinayetleri çözmek üzere kullanmaya başlar.
9.5
Güney Kore Özel Kuvvetler Komutanı Yoo Shi-Jin ile Seoul'daki Haesung Hastanesi'nde cerrah olan Kang Mo-Yeon arasındaki aşk hikayesi ele alınmaktadır. İkili, kendilerini bir anda savaşın ve ölümcül tehlikelerin ortasında bulur.
8.5
The Sinner (2017)
Başrollünde oyuncu Jessica Biel yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Gerilim türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Gizem türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Sinner isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Başrollünde oyuncu Hugh Laurie yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Gerilim türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Night Manager isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Colony (2016)
Yakın bir gelecekte yaşananları konu alan dizide dünya uzaylıların saldırısı altında kalmıştır. Eski bir FBI ajanı olan Will Bowman, insanların hayatını kurtarabilmek ve birarada yaşamayı mümkün kılabilmek için düşmanla işbirliği yapmak zorunda kalır.
8.7
Dram ve politika eşliğinde iki zıt düşüncenin, karakterin seyircilere gerilim dolu dakikalar yaşatacağı dizi.
6.5
Zoo (2015)
Başrollünde oyuncu Billy Burke yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zoo isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.9
The Mist (2017)
Stephen King'in Sis adlı romanından uyarlanan gizem dolu bir gerilim korku dizisi.
10.0
Signal (2016)
Biri günümüzde, diğeri ise geçmişte yaşayan iki dedektif, bir şekilde iletişime geçmenin yolunu bulurlar ve büyük bir davayı çözmek için birlik olurlar.
9.2
Elite (2018)
Başrollünde Danna Paola, Miguel Herrán, María Pedraza yer aldığı, 2018 yılı yapımı gerilim türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Elite isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
The K2 (2016)
K2 lakabıyla bilinen Kim Je-Ha adında eski bir paralı askerin, başkan adayının karısı tarafından bodyguard olarak tutulduktan sonra yaşadığı olaylar anlatılmaktadır.
8.8
Başrollünde oyuncu Fahri Yardim yer aldığı, 2018 yılı yapımı dizi film tur1 türünde dizi severleri bekliyor. Suç, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dogs Of Berlin isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Luke Jennings'in kitaplarından uyarlanan dizinin başrollerinde Sandra Oh ve Jodie Comer oynamaktadır.Ajan olmanın hayallerini kuran bir kadının beklenmedik bir maceraya atılmasını anlatıldığı dizide güvenlik hizmetlerinde çalışan Eve (Sandra Oh), ajan olma hayalleri kuran bir kadındır. Villanelle(Jodie Comer) ise şiddete dayanan işinin kendisine sunduğu lükse hayatı seven yetenekli bir katildir. Olayların gelişmesi ile karşı karşıya gelen gelen bu iki kadın arasında zorlu bir mücadele başlar.
8.7
Başrolünde How I Met Your Mother dizisinden de tanıdığımız Neil Patrick Harris'in oynadığı dizi, 13 kitaptan oluşan bir seriden filme de uyarlanan A Series of Unfortunate Events adıyla ekranlarda.
10.0
Bilim kurgu ve korku edebiyatının bir numaralı isminin eserlerinden parçalar taşıyan bu dizi Stephen King severler için yeni bir heyecan daha tanışmayanlar için de bir fırsat adeta.
9.5
Başrollünde oyuncu Geena Davis yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Korku türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Exorcist isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Re:Mind (2017)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Re:Mind isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Jodelle Ferland yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Uzay türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Uzay, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dark Matter isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Parfume (2018)
Patrick Suskind’in Koku romanından esinlenilen dizinin kadrosunda Friederike Becht, Wotan Wilke Möhring, August Diehl, Ken Duken, Trystan Pütter gibi isimler yer alıyor.Kusursuz kokuyu yaratmak için işlenen bir dizi cinayet işlenir. Genç bir kadının cesedinin ortaya çıkmasıyla dedektifler bu işin peşine düşer . Kurbanın koku bezleri kesilip çıkarılmıştır. Elde edilen ipuçları neticesinde dedektifler katili durdurabilecekler midir ?
8.0
Çaldığı Mercedes marka otomobille cinayetler işleyen sapık bir katil ve peşindeki emekli bir FBI ajanının hikayesi anlatılmaktadır.
8.5
Ozark (2017)
Başrollünde oyuncu Laura Linney yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Suç türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Suç, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ozark isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Tom Kirkman, sakin bir hayat sürdüren düşük seviyeli bir Kabine üyesi iken, büyük bir saldırı sırasında kendinden daha üst seviyedeki herkesin ölmesinin ardından bir anda ABD Başkanı olarak atanır ve kendisini komplo teorilerinin içinde bulur.
8.0
Room 104 (2017)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Room 104 isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
One Of Us (2016)
Başrollünde oyuncu Kate Dickie yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Gerilim türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden One Of Us isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollerinde Veerle Baetens ve Jeroen Perceval'in yer aldığı Tabula Rasa, hafıza kaybı yaşayan ve suçlandığı cinayetten aklanmak için anılarını hatırlamaya çalışan bir kadının öyküsünü anlatıyor.
10.0
Le Chalet (2018)
Fransız Alplerindeki bir uzak dağ evinde çocukluk arkadaşlarının bir araya gelir, fakat geçmişten gelen şok edici bir karanlık sırrın ortaya çıkması çocukluk arkadaşlarını umutsuz bir mücadeleye içine düşürür.
10.0
Lise son sınıf öğrencisi beş genç kız, katılacakları bir pati öncesi vakit geçirmek için mezarlıkta bir oyun oynarlar. Oyun aslında çok basittir; oyun lideri diğer oyuncuların nasıl ölecekleri hakkında tahminde bulunup ayrıntılı bir şekilde anlatacaktır. Ancak oyun, oyun olarak kalmaz ve kızlardan biri tam da anlatılan şekilde ölünce gerilim başlar.
10.0
Başrollünde oyuncu Adewale Akinnuoye-Agbaje yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden American Odyssey isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Karppi (2018)
Başından geçen trajik olaylara rağmen işine kaldığı yerden devam eden dedektif Sofia Karppi, ilk dosyasında bir kadının ölümünü araştırmaktadır. Ancak araştırma sırasında dava gittikçe dağılmakta ve büyümektedir.
7.0
Başrollünde oyuncu Elizabeth Mitchell yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Korku türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dead of Summer isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Scarecrow (2017)
SCARECROW – KORKULUK Gizem/Gerilim türünde Türkçe/İngilizce olarak hazırlanmış bir YouTube Web Dizisi ve Kısa Filmidir. Barış Özcan projeyi YouTube’un daveti ve desteğiyle #CreatorsforChange programı kapsamında New York’ta gerçekleştirdi.
8.0
Slasher (2016)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Korku türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Slasher isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
1980'lerde yayınlanan gizemli bir çocuk programını takıntı haline getiren bir adamın hikayesi konu alınmaktadır.
10.0
Absentia (2017)
Dizide Boston şehrinde bir seri katilin peşindeyken kaybolup ve ölü ilan edildikten 6 yıl sonra ormanda bir kulübede bulunan FBI ajanı olan Emily Byrne'ın hikayesini anlatılıyor.Kayıp olduğu dönem hakkında hiç bir şey hatırlamayan Emily döndüğünde eşinin tekrar evlenmiş olduğunu öğrenir ve kendisini yeniden bir cinayet davasının ortasında bulur.
10.0
Başrollünde oyuncu Melanie Scrofano yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Fantastik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wynonna Earp isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Reverie (2018)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2018 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Reverie isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Rick Remender tarafından Syfy, Russo kardeşlerin imzasını taşıyan Deadly Class grafik romanından uyarlanmıştır.80'li yılların sonunda geçen dizide genç ve evsiz bir gencin dünyanın en suçlu ailelerinin çocuklarının gittiği özel bir okula adım atmasıyla başlıyor. Burada kendini korumak için çeşitli yöntemler geliştirmek zorunda kalan gencin hikayesi anlatılıyor.
10.0
Eyewitness (2016)
Eşcinsel iki arkadaş bir gün ormanda gizlice buluşurlar ancak bu buluşma hayatlarında bir takım değişikliklere neden olacaktır. Ormanda buluştukları kulübede bir cinayete tanıklık ederler ve kaçarak uzaklaşırlar oradan. Gördüklerini kimseye anlatamazlar hem ilişkilerinin açığa çıkmasından korktuklarından hem de katilin peşlerine düşme ihtimaline karşı. Ancak daha fazla dayanamazlar ve bir süre sonrasında olayı araştırmaya başlarlar.
10.0
Okkupert (2015)
Yakın bir gelecekte Rusya’nın Avrupa birliği adına Norveç’i işgal etmesini konu alan yapımda bu agresif kararın nedeni küresel ısınmadan nasibini fazlasıyla almış bir dünyada yeni ve çevreci Norveç hükümetinin Kuzey Denizi’nde petrol ve doğalgaz çıkarmayı bırakmış olması.