up
ara

HBO Dizileri

Yeni HBO Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni HBO dizileri listelenmektedir.

En İyi HBO Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi HBO dizileri listelenmektedir.
9.1
Westworld (2016)
Başrollünde oyuncu Ed Harris yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film HBO türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede HBO, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Westworld isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
2001–2005 yılları arasında yayınlanan HBO dizisi Six Feet Under, bir ailenin etrafında şekilleniyor. Dışarıdan sorunsuz ve mutlu görünen ailede herkesin bir kırılma noktası bulunmaktadır.
8.1
Başrollünde oyuncu Liv Tyler yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Gizem türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Leftovers isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Insecure (2016)
9 Ekim 2016'da HBO kanalında başlayan ABD yapımı dizi, yarı Afrikalı yarı Amerikalı olan bir günümüz kadınının ırkçılık konusunda yaşadığı sıkıntıları ve başından geçen garip deneyimleri ele alıyor.
0.0
Veep (2012)
Eski bir senatör olan Selina Meyer, Başkan Yardımcılığı teklifi alınca bir anda hayatı değişir. Ofiste onu tahmin ettiğinden çok daha karmaşık sorunlar beklemektedir. HBO tarafından yayınlanan dizide, Selina Meyer'in başından geçen komik maceraları izleyeceğiz.

Yabancı HBO Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı HBO dizileri listelenmektedir.

Yerli HBO Dizileri

Yerli yapım türkçe HBO dizileri listelenmektedir.