up
ara

Kadın Erkek İlişkileri Dizileri

Yeni Kadın Erkek İlişkileri Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Kadın Erkek İlişkileri dizileri listelenmektedir.

En İyi Kadın Erkek İlişkileri Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Kadın Erkek İlişkileri dizileri listelenmektedir.
8.1
9 yıldır birlikte yaşayan, romantik bir kadın olan Zeynep ile, cinselliğe düşkün bir adam olan Ozan'ın başlarından geçen olayları anlatan 2 oyunculu komedi dizisidir. Çiftin, evde, arabada, alışverişte, tatilde, kısacası akla gelebilecek her yerde aralarında geçen komik diyaloglar, dizinin ana temasını oluşturmaktadır.
8.4
Komiser Memoli, oğlu mafya tarafından öldürülmüş olan ve bu nedenle hayata küsüp kendini sadece mesleğine adamış olan başarılı bir polistir. Zeyno, köyden kanlısı Erkan'ı bulmak için şehre gelir ve Memoli'den yardım ister. Erkan, büyük bir mafya lideri olan Hasan Ağa'nın yeğeni çıkınca işler karışır.
9.5
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yetişkin türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Californication isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Mistresses (2013)
Başrollünde oyuncu Adam Rayner yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Aşk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Kadın Erkek İlişkileri türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mistresses isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Kadın Erkek İlişkileri Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Kadın Erkek İlişkileri dizileri listelenmektedir.

Yerli Kadın Erkek İlişkileri Dizileri

Yerli yapım türkçe Kadın Erkek İlişkileri dizileri listelenmektedir.