up
ara

Yeni Korku Dizileri

Yeni Korku Dizileri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Korku dizileri listelenmiştir.
9.2
Başrollünde oyuncu Winona Ryder yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Korku türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Stranger Things isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Konusu The Walking Dead adlı dizi ile benzerlik gösterse de ana karakterler ve olayların geçtiği zaman dilimi farklıdır. Bu defa insanların zombiye dönüşmesine sebep olan virüsün nasıl ortaya çıktığını ve yayılmaya başladıktan sonra yaşanan ilk olayları izleyeceğiz.
8.0
Damien (2016)
Hıristiyan inanışına göre deccal, müritleri ve Vatikan'ın deccali durdurmaya çalışması konu edilen korku ve şiddet öğeleri taşıyan dizidir.
8.0
Perili köşk olarak ünlenecek olan bir evde büyüyen beş kardeşin hikayesi anlatılıyor. Yıllar sonra tekrar tepedeki evde buluşmak zorunda kalan bel kardeş bu evdeki geçmişten gelen hayaletlerle yüzleşmek zorunda kalır.
8.7
iZombie (2015)
Liv adındaki asistan doktor, bir gece katıldığı partide zombiye dönüşür. İnsan olarak varlığını sürdürebilmek için taze insan beyni yemesi gerekmektedir. Bu nedenle adli tıp kurumunda işe başlar. Yediği beyinler sayesinde ölen kişilerin hatıralarına sahip olduğunu fark edince bu yeteneğini cinayetleri çözmek üzere kullanmaya başlar.
5.8
Quentin Coldwater büyü yapabildiğini fark ettikten sonra bir büyücülük okuluna kaydolur. Yeni hayatında onu, farklı bir çevre, çeşitli maceralar ve tehlikeli yollar beklemektedir.
8.7
Başrollünde Kiernan Shipka, Ross Lynch, Miranda Otto'nun yer aldığı, 2018 yılı yapımı dizi Korku türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gençlik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Chilling Adventures of Sabrina isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Outcast (2016)
Başrollünde oyuncu Reg E. Cathey yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Çizgi Roman Uyarlaması türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Outcast isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.9
The Mist (2017)
Stephen King'in Sis adlı romanından uyarlanan gizem dolu bir gerilim korku dizisi.
8.7
The Terror (2018)
Dan Simmons’ın çok satan kitabının ekranlara uyarlanması olan bu dizi size korku dram ve gerilim dolu dakikalar yaşatmak için hazır bekliyor.
9.4
Scream (2015)
Başrollünde oyuncu Bobby Campo yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Gizem türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Korku türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Scream isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Bilim kurgu ve korku edebiyatının bir numaralı isminin eserlerinden parçalar taşıyan bu dizi Stephen King severler için yeni bir heyecan daha tanışmayanlar için de bir fırsat adeta.
6.0
Başrollünde oyuncu Milo Ventimiglia yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Korku türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Whispers isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Başrollünde oyuncu Geena Davis yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Korku türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Exorcist isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Timothy Olyphant yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Korku türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Santa Clarita Diet isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Room 104 (2017)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Room 104 isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Lucy Lawless yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Korku türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Korku, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ash vs Evil Dead isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
The Purge film serisini sevenler için kaçırılmayacak aksiyon, korku ve dramı içinde barındıran dizi.
7.0
Başrollünde oyuncu Elizabeth Mitchell yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Korku türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dead of Summer isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3.0
Başrollünde oyuncu Matthew Macfadyen yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Gizem türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Korku türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Enfield Haunting isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
1980'lerde yayınlanan gizemli bir çocuk programını takıntı haline getiren bir adamın hikayesi konu alınmaktadır.
8.0
Slasher (2016)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Korku türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Slasher isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Kraliçe Sim, bir türlü çocuk sahibi olamayınca kara büyüye başvurur ve bu sayede 3 çocuk sahibi olur. Ancak kız çocuklarından birinin büyük bir lanetin etkisinde olduğunu fark edince, onu bir dağda terk eder. Dağda tek başına kalan güzel prenses Seo-Ri, Heo-Jun adında genç bir adamla karşılaşır.
0.0
Wolf Creek (2016)
Başrollünde oyuncu John Jarratt yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Gerilim türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wolf Creek isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
The Order (2019)
Amerikan dizisi olan The Order annesinin ölümünün intikamını almak isteyen bir üniversite öğrencisinin hikayesini konu ediniyor. Gizli bir topluluğa katılan genç kendisini kurt adamlar ile kara büyü yapanlar arasındaki amansız savaşın ortasında bulur.