up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mafya Dizileri

Yeni Mafya Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Mafya dizileri listelenmektedir.

En İyi Mafya Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Mafya dizileri listelenmektedir.
9.4
Akciğer kanseri olduğunu ve iki yıl ömrü kaldığını öğrenen bir babanın, ölümünün ardından ailesinin iyi bir hayat sürdürebilmesi için kısa sürede bol miktarda para kazanabilmek amacıyla yasadışı işlere girmesi anlatılmaktadır. Kimya öğretmeni olan Walter White, engelli oğlu ve karısıyla yaşayan kendi halinde bir aile babasıyken, ömrünün son iki yılında uyuşturucu üreticisi ve satıcısına dönüşür.
8.5
Başrollünde oyuncu Orhan Alkaya yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Aşk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Yeniden isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Hızır Çakırbeyli, genç yaşta yeraltı dünyasına giren ve bu dünyada büyümüş olan bir adamdır. Bu alemde kendisine Hızır Reis diye hitap edilmektedir. Abisini kaybettikten sonra onun yerine bir mafya masasına oturur ancak masanın lideri ile ilgili bilmediği çok önemli bir sır vardır.
8.3
Başrollünde oyuncu Necati Şaşmaz yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Aksiyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurtlar Vadisi Pusu isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Başrollünde oyuncu Hande Kazanova yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Siyaset türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Siyaset, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurtlar Vadisi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
New Jersey’de yaşayan İtalyan-Amerikan mafya babası Tony Soprano’nun ve ailesinin başından geçenler anlatılmaktadır.
8.7
Karadayı (2012)
1970'lerde geçen ve bir kunduracı babanın oğlu olan Kenan İmirzalıoğlu'nun şartlar neticesinde yaşadığı olaylar ve kabadayı olarak ün salmasının hikayesini anlatıyor.
8.8
Başrollünde oyuncu Michael Shannon yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Çete türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Boardwalk Empire isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Baccano (2007)
Başrollünde oyuncu Daisuke Sakaguchi yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Anime türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Anime, Gizem türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Baccano isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Hüseyin Avni Danyal yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Yerli türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cesur Yürek isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Empire (2015)
Başrollünde oyuncu Kelly Rowland yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Hip-Hop türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Hip-Hop, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Empire isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Mafya Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Mafya dizileri listelenmektedir.

Yerli Mafya Dizileri

Yerli yapım türkçe Mafya dizileri listelenmektedir.