up
ara
ÜYELER
DİĞER

Marvel Dizileri

Yeni Marvel Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Marvel dizileri listelenmektedir.

En İyi Marvel Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Marvel dizileri listelenmektedir.
8.3
Daredevil (2015)
Radyoaktif maddeye maruz kaldıktan sonra kör olan ve farklı duyu organları gelişerek insanüstü yeteneklere sahip olan bir avukat, akşamları Daredevil adlı bir kahraman olarak düşmanlarıyla savaşır.
9.2
Legion (2017)
Başrollünde oyuncu Scott Lawrence yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Aksiyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Bilim Kurgu türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Legion isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Marvel çizgiromanlarından uyarlanan bir süper kahraman dizisidir. Ancak bu defa başrolde süper güçleri olan fantastik karakterler yerine S.H.I.E.L.D ajanları olan insanlar var. The Avengers’tan tanıdığımız Ajan Phil Coulson, her biri kendi alanında dahi olan ajanlardan oluşan bir ekip kurarak gizemli ve tehlikeli olayların peşine düşer.
8.4
Punisher (2017)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Marvel türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Marvel, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Punisher isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.5
Iron Fist (2017)
Başrollünde oyuncu Jessica Stroup yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Macera türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Macera, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Iron Fist isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Haksız yere tutuklanan Luke Cage, hapishanede uygulanan deneyler sonucunda, üstün yeteneklere sahip güçlü ve dayanıklı bir adama dönüşür ve kiralık süper kahramanlık yapmak üzere hapishaneden kaçar.
8.0
Başrollünde oyuncu Stan Lee yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Ajan türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Ajan, Marvel türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Agent Carter isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Inhumans (2017)
Süper güçlere sahip insan topluluğunun kendilerini korumak üzerine verdikleri yaşam mücadelesini anlatan bir Marvel yapımı dizi.

Yabancı Marvel Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Marvel dizileri listelenmektedir.

Yerli Marvel Dizileri

Yerli yapım türkçe Marvel dizileri listelenmektedir.