up
ara
ÜYELER
DİĞER

Okul Dizileri

Yeni Okul Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Okul dizileri listelenmektedir.

En İyi Okul Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Okul dizileri listelenmektedir.
8.9
Leonard Hofstadter ve Sheldon Cooper, üstün zekalı fakat bir o kadar da asosyal olan iki fizikçi arkadaştır. Oldukça sosyal ve popüler bir kız olan yeni komşuları Penny, onlara laboratuvar dışındaki hayatın nasıl olduğunu göstermeye karar verir.
8.5
Orta halli bir ailenin kızı olan Jandi, en zengin ailelerin çocuklarının gittiği prestijli bir okula burslu olarak kabul edilir. F4 olarak anılan, okulun en popüler ve en şımarık 4 erkek öğrencisiyle karşılaşmasının ardından aralarında bir çatışma başlar. Bir süre sonra bu çatışma, yerini, bir aşk üçgenine bırakacaktır.
8.1
Dream High (2011)
Bir sanat okulundaki öğrencilerin hayatlarını ele alan dizi aynı zamanda dans, müzik ve oyunculuk sektörlerinin arka planında yaşanan gerçeklere de ışık tutuyor.
8.6
To The Beautiful You, farklı ülkeler tarafından 4 kere televizyona uyarlanan bir Japon mango serisinin Kore versiyonudur. Dizinin konusu bir erkek lisesinde geçmektedir. Bir kız öğrencinin erkek lisesine girmesiyle birlikte komik, eğlenceli ve aynı zamanda duygusal anlar yaşanmaya başlar.
8.3
Glee (2009)
Başrollünde oyuncu Cory Monteith yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Müzikal türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Müzikal, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Glee isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Sungkyunkwan Üniversitesi'nde geçen dizide, dört öğrencinin hayatları ele alınmaktadır. Kim Yun-Hee, babasının ölümünden beri ailesi için çabalayan genç bir kızdır. Bir gün, erkek kılığına girerek erkek kardeşinin yerine sınava girer. Amacı sadece kardeşinin yerine sınavı geçebilmek iken, beklenmedik olaylar sonucunda erkek kılığında Sungkyunkwan Üniversitesi'nde okumaya başlar.
8.5
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2008 yılı yapımı dizi film Okul türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Okul, Vampir türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vampire Knight isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Lee Hyun-Woo yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Kore türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Kore, Okul türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Moorim School isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu In Gyo-Jin yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Gençlik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gençlik, Okul türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sassy Go Go isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Anime türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Anime, Japon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kaichou Wa Maid-sama isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Reply 1997 (2012)
Başrollünde oyuncu Seo In-Guk yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Kore türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Kore, Gençlik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Reply 1997 isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Bleach (2004)
Başrollünde oyuncu Noriaki Sugiyama yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film Anime türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Anime, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bleach isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Okul Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Okul dizileri listelenmektedir.

Yerli Okul Dizileri

Yerli yapım türkçe Okul dizileri listelenmektedir.