up
ara
ÜYELER
DİĞER

Politik Dizileri

Yeni Politik Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Politik dizileri listelenmektedir.

En İyi Politik Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Politik dizileri listelenmektedir.
9.7
68 kuşağı olarak anılan kuşağın o dönemde yaşadığı olaylar anlatılmaktadır. Dizi 1968’den başlayıp 1972’ye kadar olan dönemdeki olayları anlatıyor. Aynı zamanda ülkemizin gençliğinin farklı görüşlere sahip olsa da ortak temel değer ve kültür üzerinde kardeşliklerini yaşayabildiklerine yer veriliyor.
8.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Aksiyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Casusluk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şefkat Tepe isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Köprü (2006)
Başrollünde oyuncu İdil Fırat yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film Politik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Politik, Belgesel türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Köprü isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Tim PigottSmith yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film Romantik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kuzey & Güney isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Condor (2018)
Kitaptan uyarlama bir Amerikan dizisidir. CIA için çalışan Turner, zeki ve yetenekli bir analisttir. Terör eylemlerini engellemek için bir program yazar ve bu program ile bir terör eylemi engellenir. Ancak bu olaydan sonra bir saldırı gerçekleşir ve sorumlu Turner gösterilir.
0.0
Başrollünde oyuncu Osman Gidişoğlu yer aldığı, 0 yılı yapımı dizi film Politik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Politik, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Emret Bakanım isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Spin City (1996)
Başrollünde oyuncu Michael J. Fox yer aldığı, 1996 yılı yapımı dizi film Politik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Politik, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Spin City isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu Zuhal Olcay yer aldığı, 1989 yılı yapımı dizi film Politik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Politik, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Baharın Bittiği Yer isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 1992 yılı yapımı dizi film Politik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Politik, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yağmur Beklerken isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
West WIng (1999)
Başrollünde oyuncu Martin Sheen yer aldığı, 1999 yılı yapımı dizi film Politik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Politik, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden West WIng isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu Martin Sheen yer aldığı, 1999 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Politik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The West Wing isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Politik Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Politik dizileri listelenmektedir.

Yerli Politik Dizileri

Yerli yapım türkçe Politik dizileri listelenmektedir.