up
ara
ÜYELER
DİĞER

Psikoloji Dizileri

Yeni Psikoloji Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Psikoloji dizileri listelenmektedir.

En İyi Psikoloji Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Psikoloji dizileri listelenmektedir.
9.1
Dexter (2006)
Adli tıp polisi olan Dexter Morgan, gündüzleri, kardeşini seven, sevgilisine sadık, iş arkadaşıyla iyi geçinen son derece sakin bir adam gibi görünürken, geceleri, kanundan kaçmayı başarmış olan suçluları öldüren bir seri katile dönüşür.
9.2
Fbi'ın Quantico merkezinde yer alan davranış analizi ünitesi ve burada bulunan uzmanların ülke çapındaki suçlar üzerine çalışmalarını, suçluların yapmakta oldukları beyin fırtınasını ve nasıl yakalandıklarını konu alıyor.
9.3
Başrollünde oyuncu Mert Bilgin yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Gerilim türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Psikoloji türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden 46 Yok Olan isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Başrollünde oyuncu Lee Kwang Soo yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Psikoloji türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Psikoloji, Tıp türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden It's Okay, That's Love isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Yazar Semih Şerifoğlu'nun geçirdiği beyin nakli sonrası beyni ve vücudu arasında oluşmaya başlayan farklılıkları konu edinen dizi Faik Baysal'ın aynı adlı tiyatro eserinden esinlenerek hazırlanmıştır.
9.6
New Jersey’de yaşayan İtalyan-Amerikan mafya babası Tony Soprano’nun ve ailesinin başından geçenler anlatılmaktadır.
9.6
Başrollünde oyuncu Okan Yalabık yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Tarih türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Tarih, Çanakkale Savaşı türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Seddülbahir 32 Saat isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Başrollünde oyuncu Embeth Davidtz yer aldığı, 2008 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Terapi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden In Treatment isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Başrollünde oyuncu Jung Sukwon yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Aksiyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Kore türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden White Christmas isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Başrollünde oyuncu Choi Kang-hee yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Romantik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Kore türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Heart to Heart isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Vis a Vis (2015)
İlk bölümlerinden itibaren başarıyı yakalayan ve bununla yetinmeyip üstüne koymaya çalışan bu dizi hapishane dizileri severler için güzel bir seçenek.
8.8
Caleb Carr'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanan dizi sadece 10 bölümden oluşuyor. Luke Evans, Daniel Brühl ve Dakota Fanning gibi zengin bir kadroya sahip dizide Times muhabiri John Moore, okul arkadaşı psikolog "ruh avcısı" Dr. Laszlo Kreizier ve müdürü Theodore Roosevelt'in bir cinayet soruşturması için birlikte çalışmasının anlatılmaktadır. Dizi zaman ve mekan olarak 1896 yılında New York'ta geçmektedir.

Yabancı Psikoloji Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Psikoloji dizileri listelenmektedir.

Yerli Psikoloji Dizileri

Yerli yapım türkçe Psikoloji dizileri listelenmektedir.
Psikoloji Dizileri
Bilimin insan davranışlarını inceleyen dalı olan psikoloji, kitap ve filmlerin yanı sıra dizilerde de öne çıkan bir türdür. Karakterlerin psikolojilerine, davranış biçimlerine, ruh hallerine odaklanan psikoloji dizileri listelenmektedir.