up
ara

Tüm Romantik Dizileri

Tüm Romantik Dizileri

Neokur'a eklenmiş tüm Romantik dizileri listelenmektedir.
8.4
7.7
8.1
Outlander (2014)
İkinci Dünya Savaşı'nda cephede hemşirelik yapan Claire, savaşın sona ermesinin ardından kocasına kavuşur ve birlikte ikinci balayına çıkarlar. Balayında gezdikleri yerlerden birinde bulunan bir taş çember Claire'in dikkatini çeker. Taşlardan birine dokunan Claire bir anda 200 yıl geçmişe gider ve kendisini İskoçya'da bulur.
8.8
Medcezir (2013)
8.7
8.7
Çocukluk yıllarında birbirlerine karşı saf duygular besleyen olan Ji Sung-Joon ve Kim Hye-Jin, şartlar sebebiyle ayrı düşmüş ve birbirlerini yıllarca görmemişlerdir. Çocukken çirkin olup büyüyünce yakışıklı bir hale gelen Ji Sung-Joon ile çocukluğunda güzel bir kız olup büyüyünce çirkinleşen Kim Hye-Jin, yıllar sonra yeniden karşılaşırlar.
8.3
Üniversiteli gençlerin aşk ve dostluklarını anlatan Güney Kore dizisidir. Lee Shin, gitar çalan ve popüler müzikle ilgilenen soğuk mizaçlı bir gençtir. Lee Gyu Won ise müzisyen bir aileden gelen ve üniversitede klasik müzik eğitimi alan cana yakın ve sempatik bir kızdır. Karakterleri birbirinden oldukça farklı olan bu iki gencin sürtüşmeyle başlayan ilişkileri, zaman içinde yerini aşka bırakır.
5.0
9.3
49 Gün (2011)
7.9
8.6
8.5
7.1
8.3
8.3
Pinokyo (2014)
Gazete muhabiri olan ve gerçeğin peşinden koşan 20'li yaşlardaki bir grup gencin aşkları, sevinçleri, başarısızlıkları ve dostlukları ele alınmaktadır.
9.4
7.8
5.2
8.6
8.6
9.5
Güney Kore Özel Kuvvetler Komutanı Yoo Shi-Jin ile Seoul'daki Haesung Hastanesi'nde cerrah olan Kang Mo-Yeon arasındaki aşk hikayesi ele alınmaktadır. İkili, kendilerini bir anda savaşın ve ölümcül tehlikelerin ortasında bulur.
/ 12