up
ara

Savaş Dizileri

Yeni Savaş Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Savaş dizileri listelenmektedir.

En İyi Savaş Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Savaş dizileri listelenmektedir.
9.4
Soylu hanedanlar arasında geçen taht mücadelesini konu alan epik fantastik türdeki TV dizisidir. Bir taraftan Westeros'taki soylu hanedanlar arasındaki sivil savaş sürerken diğer tarafta tahtın eski sahibinin çocukları yeniden güç kazanmanın ve hakları olan tahtı geri almanın yollarını ararlar. Tüm bunlar olurken, kuzeyde dondurucu soğukların başlamasıyla beraber yüzyıllardır ortaya çıkmamış ve efsaneleşmiş olan bir güç yeniden doğar.
9.3
Zamanda yolculuk yapabilen, Doktor adıyla bilinen bir adamın başından geçenler anlatılmaktadır. Zaman yolculuklarını eski bir polis kulübesinden yapan Doktor, Gallifrey adlı bir gezegenden gelmektedir ve türünün son örneğidir.
9.1
Trakyalı bir asker olan Spartacus'un Romalılar tarafından yakalanıp köle olarak bir gladyatör okuluna satılmasını anlatan tarihi bir dizidir. Karısından ayrı düşen Spartacus, Batiatus'un gladyatör okuluna girdikten sonra hem onu ve karısını köle yapanlardan intikam alabilmek hem de karısını bulabilmek için savaşmaya başlar.
9.6
Diriliş (2014)
Başrollünde oyuncu Engin Altan Düzyatan yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Anadolu Tarihi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Anadolu Tarihi, Selçuklu Tarihi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Diriliş isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
2. Dünya Savaşı sırasında askerler arasında ki bağlılık, dostluk, güven, göreve olan azim... Gerçek cesaret öyküsü.
8.6
Zeyna (1995)
Mitolojik kahraman Zeyna'nın efsaneleşmiş savaşlarını ve eski tanrılara karşı verdiği mücadeleyi anlatan dizi.
7.0
William Brinkley’in romanından uyarlanan dizi, ölümcül bir virüs sebebiyle ortaya çıkan tehlike ve kaos ortamını ele almaktadır. Bir savaş gemisinin mürettebatı, virüsü yok etmek ve insanlığı kurtarmak için ellerinden geleni yapmak zorundadır.
9.2
Başrollünde oyuncu Halit Ergenç yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Yerli türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Savaş türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vatanım Sensin isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Yaşadığı şehir yokedildikten ve annesi nederen geldikleri, ne oldukları bilinmeyen fakat dünyayı ele geçirmiş devler tarafından öldürüldürülen Eren Jaegar'ın birlik güçlerine katılıp dev Titan'lara karşı savaşı anlatılmaktadır.
9.3
Söz (2017)
Başrollünde oyuncu Serhat Kılıç yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Yerli türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Savaş türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Söz isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu Demet Özdemir yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Savaş türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Savaş, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurt Seyit ve Şura isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Reign (2013)
Başrollünde oyuncu Anna Popplewell yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Savaş türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Savaş, Tarih türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Reign isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Savaş Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Savaş dizileri listelenmektedir.

Yerli Savaş Dizileri

Yerli yapım türkçe Savaş dizileri listelenmektedir.