up
ara

Star TV Dizileri

Yeni Star TV Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Star TV dizileri listelenmektedir.

En İyi Star TV Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Star TV dizileri listelenmektedir.
9.3
Aslında bir kesit sunuyor yaşamdan. Burnu yukarıda izole bir yaşam değil anlatılan. Sıradan işlerle uğraşan sıradan insanların trajikomik öyküsü.
7.5
Defne, anneannesi ve kardeşleriyle yaşayan ve geçimini garsonluk yaparak sağlayan bir kızdır. Ömer ise, ünlü bir ayakkabı markasının sahibi olan zengin bir adamdır. Ömer'in yengesi Neriman'ın kurduğu aşk oyunu ile biraraya gelen ikili, birbirlerine aşık olurlar. Ancak Ömer'in, her şeyin bir oyunla başladığından haberi yoktur.
9.4
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Emrah Serbes'in aynı isimli romanından uyarlanmış polisiye türünde bir televizyon dizisidir. 1985 yılında Polis Akademisi'nden mezun olan ve Ankara cinayet bürosunda görev yapmakta olan Behzat Ç. ve ekibinin başından geçen olaylar ele alınmaktadır.
8.1
9 yıldır birlikte yaşayan, romantik bir kadın olan Zeynep ile, cinselliğe düşkün bir adam olan Ozan'ın başlarından geçen olayları anlatan 2 oyunculu komedi dizisidir. Çiftin, evde, arabada, alışverişte, tatilde, kısacası akla gelebilecek her yerde aralarında geçen komik diyaloglar, dizinin ana temasını oluşturmaktadır.
9.0
7.2
10. Osmanlı Padişahı Kanuni Sultan Süleyman'ın hayatı, dönemin saray ve harem hayatı, saray içi entrikalar ve Hürrem Sultan'ın çocuklarını başa getirmek için girdiği mücadeleler anlatılmaktadır.
8.6
Anne (2016)
8.8
Star Tv'de yayınlanmaya başlayan 2017 yapımı Fazilet Hanım ve Kızları dizisi, kızları için en iyisini isteyen bir annenin yaşadıklarını ele alıyor.

Yabancı Star TV Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Star TV dizileri listelenmektedir.

Yerli Star TV Dizileri

Yerli yapım türkçe Star TV dizileri listelenmektedir.