up
ara
ÜYELER
DİĞER

Süper Kahraman Dizileri

Yeni Süper Kahraman Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Süper Kahraman dizileri listelenmektedir.

En İyi Süper Kahraman Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Süper Kahraman dizileri listelenmektedir.
8.4
The Flash (2014)
Çizgiroman düşkünlerinin yakından tanıdığı süperkahraman Flash'in hikayesini anlatan fantastik TV dizisidir. Bir laboratuvar patlamasında yıldırım çarpan ve komaya giren Barry, komadan çıktıktan sonra insanüstü güçler kazandığını fark eder. Kendisine Flash adında yeni bir kimlik yaratır ve kazandığı bu yeni güçleri suçlularla savaşmak için kullanmaya başlar.
8.1
Limitless (2015)
Filminin devamı niteliğinde olan Limetless dizisinde NZT ismi verilen bir ilaç ile beyninin tümünü kullanabilen bir gencin yine bu ilacı kullanarak ABD başkanı olmaya çalışan bir politikacı tarafından FBI'a gizlice sokulması ve gencin FBI'daki maceraları konu ediliyor.
8.9
Gotham (2014)
James Gordon adlı bir komiserin henüz Batman ortaya çıkmadan önceki yıllarda Gotham şehrinde suçla mücadelesi anlatılmaktadır.
8.3
Marvel çizgiromanlarından uyarlanan bir süper kahraman dizisidir. Ancak bu defa başrolde süper güçleri olan fantastik karakterler yerine S.H.I.E.L.D ajanları olan insanlar var. The Avengers’tan tanıdığımız Ajan Phil Coulson, her biri kendi alanında dahi olan ajanlardan oluşan bir ekip kurarak gizemli ve tehlikeli olayların peşine düşer.
7.3
Supergirl (2015)
Başrollünde oyuncu Chris Wooding yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Macera türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Macera, Süper Kahraman türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Supergirl isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Naruto: Shippûden isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Haksız yere tutuklanan Luke Cage, hapishanede uygulanan deneyler sonucunda, üstün yeteneklere sahip güçlü ve dayanıklı bir adama dönüşür ve kiralık süper kahramanlık yapmak üzere hapishaneden kaçar.
8.0
Inhumans (2017)
Süper güçlere sahip insan topluluğunun kendilerini korumak üzerine verdikleri yaşam mücadelesini anlatan bir Marvel yapımı dizi.
9.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 1985 yılı yapımı dizi film Çizgi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Çizgi , Süper Kahraman türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden She-ra: Princess Of Power isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Bu seri cansız duruşu, kel kafası ve de hiç de etkileyici olmayıp her tarafından sıradanlık fışkıran Saitama adındaki genç hakkında. Ne var ki sıradan görünüşünün altında sıradan problemler yatmamakta. İşin aslında kendine zorlu rakipler arayan süper bir kahraman o! Asıl sorun işte burada ortaya çıkıyor. Ne zaman umut vadedebilecek bir rakip ortaya çıksa tek yumrukla amele sümüğü gibi yere yapıştırıyor. Acaba Saitama sonunda kendisine meydan okuyabilecek kötü birisini bulabilecek midir? Meydan okumak için yeni kötüler ararken ki Saitama'nın kolay ve komik zaferlerini sakın ola kaçırmayın!
0.0
Powerless (2017)
DC Comics evreninde geçen komedi türünde bir süper kahraman dizisidir. Süper kahramanlar kötülere karşı mücadele verirken farkında olmadan dünyayı yerle bir ederler. Tüm bunlar olurken sıradan bir insan olan sigortacı Emily, insanların hasarlarını gidermek için çabalamaktadır.
0.0
Başrollünde oyuncu Kurtwood Smith yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Animasyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Süper Kahraman türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beware the Batman isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Süper Kahraman Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Süper Kahraman dizileri listelenmektedir.

Yerli Süper Kahraman Dizileri

Yerli yapım türkçe Süper Kahraman dizileri listelenmektedir.