up
ara

Uzak Doğu Dizileri

Yeni Uzak Doğu Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Uzak Doğu dizileri listelenmektedir.

En İyi Uzak Doğu Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Uzak Doğu dizileri listelenmektedir.
8.3
Üniversiteli gençlerin aşk ve dostluklarını anlatan Güney Kore dizisidir. Lee Shin, gitar çalan ve popüler müzikle ilgilenen soğuk mizaçlı bir gençtir. Lee Gyu Won ise müzisyen bir aileden gelen ve üniversitede klasik müzik eğitimi alan cana yakın ve sempatik bir kızdır. Karakterleri birbirinden oldukça farklı olan bu iki gencin sürtüşmeyle başlayan ilişkileri, zaman içinde yerini aşka bırakır.
9.3
One Piece (1999)
Başrollünde oyuncu Kappei Yamaguchi yer aldığı, 1999 yılı yapımı dizi film Anime türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Anime, Animasyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden One Piece isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Başrollünde oyuncu Heo Yijae yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zoraki Prens isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Bleach (2004)
Başrollünde oyuncu Noriaki Sugiyama yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film Anime türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Anime, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bleach isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Uzak Doğu Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Uzak Doğu dizileri listelenmektedir.

Yerli Uzak Doğu Dizileri

Yerli yapım türkçe Uzak Doğu dizileri listelenmektedir.