up
ara
ÜYELER
DİĞER

Uzay Dizileri

Yeni Uzay Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Uzay dizileri listelenmektedir.

En İyi Uzay Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Uzay dizileri listelenmektedir.
9.3
Zamanda yolculuk yapabilen, Doktor adıyla bilinen bir adamın başından geçenler anlatılmaktadır. Zaman yolculuklarını eski bir polis kulübesinden yapan Doktor, Gallifrey adlı bir gezegenden gelmektedir ve türünün son örneğidir.
9.3
Doğanın kanunlarının nasıl keşfedildiğini ve koordinat, zaman gibi kavramların nasıl belirlendiğini açıklayan belgeseldir.
9.2
Yüzyıllar önce dünyaya inmiş bir uzaylı olan Do Min Joon, üstün yetenekleri olan ve bu nedenle insanları küçük gören kibirli bir adamdır. Bir gün Cheon Song Yi adında bir kadınla karşılaşır ve ona aşık olur. Bu büyük aşk, Do Min Joon'un hayatını değiştirecek midir?
9.6
Başrollünde oyuncu Katee Sackhoff yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Robot türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Battlestar Galactica isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
Taken (2002)
Başrollünde oyuncu Dakota Fanning yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Uzay türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Uzay, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Taken isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Jodelle Ferland yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Uzay türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Uzay, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dark Matter isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu Jason Isaacs yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Aksiyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Star Trek: Discovery isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Uzay Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Uzay dizileri listelenmektedir.

Yerli Uzay Dizileri

Yerli yapım türkçe Uzay dizileri listelenmektedir.