up
ara

Vampir Dizileri

Yeni Vampir Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Vampir dizileri listelenmektedir.

En İyi Vampir Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Vampir dizileri listelenmektedir.
7.9
Vampirlerin, kurt adamların, cadıların ve daha pek çok doğa üstü varlığın bulunduğu fantastik bir gençlik dizisidir. Anne ve babasını bir trafik kazasında kaybettikten sonra kardeşi ve teyzesiyle yaşamaya başlayan Elena'nın hayatı, vampir olan iki kardeşin kasabaya gelmesiyle değişir.
8.2
The Originals, vampir ırkının ilk örneği olan ve "köken vampirler" olarak bilinen ailenin hikayesini anlatan fantastik TV dizisidir. Klaus, Elijah ve Rebakah kardeşler, New Orleans'ta bir yandan kendi ırklarından olan düşmanlarıyla mücadele ederken bir yandan da kurtadam ve vampirlerle başa çıkmak zorunda kalırlar.
8.8
Viktoryan Dönemi'nde Londra'da geçen psikolojik gerilim dizisidir. Korku romanlarından tanıdığımız Dr. Frankenstein, Dorian Gray ve Dracula gibi karakterler doğaüstü güçlere karşı savaşmak için biraraya gelir.
7.6
The Strain (2014)
Bulaşıcı Hastalıklar Kontrol Merkezi başı Dr. Ephraim Goodweather'ın küçük kurtların vücuda girmesi ile bulaşan, bulaştıktan sonra insan vücudunu dönüştüren ve zihni vampirimsi bir yaratığın emrine veren bir salgın ile mücadelesi konu edilmektedir.
8.5
9.3
6.3
Dracula (2013)
0.0

Yabancı Vampir Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Vampir dizileri listelenmektedir.

Yerli Vampir Dizileri

Yerli yapım türkçe Vampir dizileri listelenmektedir.