up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yabancı Zaman Yolculuğu Dizileri

Yabancı Zaman Yolculuğu Dizileri

Neokur puanlarına göre en iyi yabancı Zaman Yolculuğu dizileri listelenmiştir.
9.4
Fringe (2008)
Özel ajan Olivia Dunham, çılgın bilimadamı Walter Bishop ve üstün zekalı oğlu Peter Bishop'ın metafizik ve ileri bilim ile ilgili konuları araştırmasını anlatmaktadır. Tüm dünyada nedeni belirlenemeyen olaylar üzerine deneyler yapmaktadırlar. Deneyleri engellemek isteyen FBI adına çalışanda bir grup vardır.
9.0
11.22.63 (2016)
Geçmişe yolculuk yaparak John F. Kennedy suitkastini engellemeye çalışan bir tarih öğretmenin başından geçenleri anlatan bir mini dizi.
8.8
Dark (2017)
2017 Alman yapımı Netflix dizisi Dark, Winden isimli küçük bir kasabada yaşanan gizemli olayları ele alıyor. Çocukların kaybolmaya başlaması kasaba halkının huzurunu kaçıracak ve kimsenin aklına gelmeyecek gizemli olayların başlangıcı olacak.
9.5
Başrollünde oyuncu Mamoru Miyano yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Animasyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Steins;Gate isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!