up
ara

Another

(2012)

Another Konusu ve Özeti

Another
26 yıl önce esrarengiz bir şekilde ölen başarılı lise öğrencisinin ardından aynı okula yine Mei Misaki isminde bir kız öğrenci gelir. Korku ve gerilim içeren hikaye Misaki'nin çevresindeki gizemi çözmeye çalışmasıyla şekillenmektedir.
Yapım: 2012 Japonya
Yönetmen:
Orta okul son sınıf öğrencisi olan Mei Misaki, güzelliğiyle, zekasıyla ve kişiliğiyle okulun en popüler kızıdır. Fakat mezun olamadan bir kaza sonucu ölür. Bunun üzerine arkadaşları ve öğretmenler Misaki hala yaşıyormuş gibi hareket etmeye başlarlar. Hatta mezuniyet töreninde Misaki için de kutlama yapılır.
Bu olaydan 26 yıl sonra Sakikabara Kouichi aynı okula transfer öğrenci olarak gelir. Okulda yine Mei Misaki adıyla ve bir gözü bantlı esrarengiz bir kız öğrenci vardır. Diğer öğrenciler bu kız hakkında konuşmaktan kaçınırlar.
Kouichi, Misaki ile konuşmak için yanına gittiğinde Misaki, bu okuldaki öğrencilerin ölüme çok yakın olduğunu, yakında herşeyi öğreneceğini söyler ve uzaklaşır.
Sevda

Sevda

@sevda123

Zaman kaybı
Şimdiye kadar izlediğim en saçma animeydi. Monoton, sıkıcı, durağan ilerliyor. Daha önce ilk bölümde sıkılıp bırakmıştım ama birinin çok güzel izle demesiyle tekrar başladım. mantıklı ve etkileyici bi son bekliyorsunuz ama yok
Another
filme 2 verdi
0 yorum
büşra

büşra

@busrace - Diyarbakır

anime severler
anime izlemeyi çok seven biriyim tesadüfen Another' a denk geldim şimdiye kadar izlediğim en gerilim dolu anime çok büyük bir zevkle izledim.. umarım 2.sezonunu yayınlarlar...
Another
filme 10 verdi
0 yorum
Zeynep Ertunç

Zeynep Ertunç

@durgun

Anime
Bu bir animedir, animasyon film degildir. Muhtemelen ikinci sezonu gelecek olan ve türünün en iyilerinden birisi olan bir animedir. Korku-gerilim severler izleyebilirler.
Another
diziye puan vermedi
0 yorum
LOL

LOL

@mrsorange

Another
Ahh Misaki Mei ne diyeyim ki sen aslında tam da günümüz insanının içine düştüğü vaziyeti anlatıyorsun.
Another
diziye puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
8.2/10
19 oy
Sence kaç puan almalı?
0