up
ara

1 Kadın 1 Erkek

Bir Kadın Bir Erkek (2011)

1 Kadın 1 Erkek Konusu ve Özeti

1 Kadın 1 Erkek
9 yıldır birlikte yaşayan, romantik bir kadın olan Zeynep ile, cinselliğe düşkün bir adam olan Ozan'ın başlarından geçen olayları anlatan 2 oyunculu komedi dizisidir. Çiftin, evde, arabada, alışverişte, tatilde, kısacası akla gelebilecek her yerde aralarında geçen komik diyaloglar, dizinin ana temasını oluşturmaktadır.
Yapım: 2011 Türkiye
Yönetmen:
Herkes onları izliyor, onları konuşuyor, onları merak ediyor… Muhteşem ikili Demet Evgar ve Emre Karayel’in hayat verdiği proje büyük ilgi görüyor.

Yapımcılığını Bando Yapım'ın üstlendiği dizi, yayın hayatına 2008 yılında TürkMax'te başladı. Daha sonra, 2012 yılında Star TV'ye, 2014'te ise FOX TV'ye transfer oldu. 8 Nisan 2015 tarihinde yayınlanan final bölümüyle ekranlara veda etti.

Dizinin konusu ise şöyle;

Zeynep ve Ozan 9 yıldır birlikte yaşayan birbirini seven eğlenceli bir çifttir. Zeynep evliliği düşleyen romantik bir kadınken, Ozan cinselliğe düşkün rahat bir adamdır. Çiftin farklı mekanlarda, başlarına gelen olaylar sonucunda aralarında komik diyaloglar geçer.
1 Kadın 1 Erkek dizisi listesinde yer almaktadır.
54
DİZİ
Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Yerli Diziler
Komedi, romantik, dram, aksiyon ve daha fazlası... En beğendiğimiz Türk dizilerini bu listede paylaşalım. ...
6
DİZİ
Türk Dizilerini Sevenlerin Kaçırmaması Gereken En İyi Yerli Komedi Dizileri
Absürd komediden romantik komediye kadar gelmiş geçmiş en iyi yerli komedi dizileri listelenmektedir. Lütfen listeye yab...
34
DİZİ
Moraliniz Bozukken İzleyebileceğiniz Mutluluk Verici Eğlenceli Diziler
Depresyondayken izleyebileceğiniz, mutsuzluğa ilaç gibi gelen, mutluluk verici en iyi diziler listelenmektedir....
8.1/10
119 oy
Sence kaç puan almalı?
0