up
ara

The Magicians

(2016)

The Magicians Konusu ve Özeti

The Magicians
Quentin Coldwater büyü yapabildiğini fark ettikten sonra bir büyücülük okuluna kaydolur. Yeni hayatında onu, farklı bir çevre, çeşitli maceralar ve tehlikeli yollar beklemektedir.
Yapım: 2016 ABD
Yönetmen:
Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
Ömer Efeoğlu

Ömer Efeoğlu

@karlukbey - Bursa

S1-B13 İlk 3-4 bölüm biraz Harry Potter minvalinde ilerliyor sanıyorsunuz, büyüler efekler falan az çok rağbet görüyor ancak 4. bölümden sonra iş sarpa sarıyor, üç-beş şekilli efekt görelim diye izliyorsunuz ama dizi sadece seksten ibaret oluyor, konu ilerlemiyor. Bölümler ileri sardıkça konu sarpa sarıyor, sezon finali desen berbat. Vakit öldürmek isteyenler fazla bir şey beklemeden izleyebilir ama dizi resmen seks üzerine kurulmuş. İlk 3-4 bölüm hariç.
The Magicians
filme 5 verdi
0 yorum
5.8/10
12 oy
Sence kaç puan almalı?
0