up
ara

Mozart in the Jungle

- Mozart in the Jungle (2014)

Mozart in the Jungle Konusu ve Özeti

Mozart in the Jungle
Dizi, New York Senfoni Orkestrası'nın yaşlanmış olan maestrosunun yerine daha genç bir maestro getirilmesiyle başlar ve olaylar bu orkestra etrafında şekillenir.
Yapım: 2014 ABD
Yönetmen:
Dizi New York Senfoni Orkestrası’nın etrafında geçmekte. Olay orkestranın başına artık yaşlanmış olan maestronun (maystronun) yerine yeni, zeki ve genç bir maestro (küçük sopasıyla orkestrayı yöneten kişi) getirtilmesiyle başlar. Diğer gelişmeler ise orkestranın yeni maestro ile uyum süreci üzerinden gider. Ayrıca bu olayların dışındaki genç bir obua sanatçısı da bu orkestraya girmeye çalışmaktadır.
Mozart in the Jungle dizisi listesinde yer almaktadır.
Kırmızı Bisiklet

Kırmızı Bisiklet

@kirmizibisiklet

Gerçekten iyi müzik dinlemek ve keyifli zaman geçirmek istiyorsanız, bunları yaparken hayatı, gerçekliği ve kurguyu iç içe görmek ve hatta çoğu zaman da sorgulamak istiyorsanız hemen izleyin. Ben ilk 2 sezonunu bitirdim ve öyle yormadan içinizde merak uyandırıyor ki...
Çoğu müzikal kısımlarda müzik, sanatçılar sizi öyle bir havaya sokuyor ki içinizde gerçek bir tutku ve harekete geçen bir coşku hissedeceksiniz. 3.sezonunun da onay aldığını okudum. 2016 yılının sonlarında yayınlanması planlamıyormuş. Kısacası yeni sezona yetişmelisiniz diyorum, mutlaka izleyin.
Mozart in the Jungle
filme 8 verdi
0 beğen · 0 yorum
gloria (-) rodrigo (+)

-ben amatörüm sadece.
+amatör...
+ayıp bir şey gibi söyledin.
+amatör latince'deki "amare" kelimesinden gelir. o da "aşk" demek.
+yani sevdiği şeyi yapan insanlar.
Mozart in the Jungle
filme 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
182
DİZİ
Asla Kaçırılmaması Gereken En İyi Yabancı Diziler
Tüm dünyada büyük ses getiren ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen ve izlenen en iyi yabancı diziler listelenme...
8.5/10
10 oy
Sence kaç puan almalı?
0