up
ara

Black Sails

- Black Sails (2014)

Black Sails Konusu ve Özeti

Black Sails
Black Sails dizisini izlediyseniz inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur dizi hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yapım: 2014 ABD
Black Sails dizisi listesinde yer almaktadır.
sinemasever

sinemasever

@sinemasever

Diziyi ilk çıktığı zamanlar başlamıştım.Başlamadan ön araştırma yapmıştım Spartacus'un yapımcılarıyani Starz'ın üstlendiği duyunca başlamama etken oldu bununla beraber dizide gerçek gemiler kullanılması,yapılması diziye başlamama diğer etkenlerden biri.Başrol oyuncularından biri olan Captain Flint'e pek ısınamadım nedense,ama dizi gayet iyi gidiyor 3x1 bölümü geçen hafta geldi yeni karakterlerde geldi herşey yolunda gibi zaten 3. sezon başmadan 4. sezon onayını alması dizinin kalitesini ortaya koyuyor.Tarihi ve korsan yapımlarına ilgi duyuyorsanız tavsiye ederim.
Black Sails
8.2 (16 oy)
0 yorum
Umut Demirbilek

Umut Demirbilek

@ragnar

Bu dizi için benim anlam veremediğim bir olay var. Bu dizi nasıl olurda, Game of Thrones, Vikings veya Spartacus kadar efsane olamaz? Neden bu dizi bu kadar seyirci kitlesine sahip değil. Yapmayın etmeyin arkadaşlar, gün gelip bir gün bu diziye başladığınızda "ben ne yapmışım böyle ya, neden daha önce başlamamışım bu diziye" dememek için bi an önce başlayın bu diziye. Şu an yayınlanan güncel diziler içinde, kesinlikle en iyiler içindedir Black Sails. İzleyin, izlettirin. :)
Black Sails
8.2 (16 oy)
0 yorum
182
DİZİ
Asla Kaçırılmaması Gereken En İyi Yabancı Diziler
Tüm dünyada büyük ses getiren ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen ve izlenen en iyi yabancı diziler listelenme...
8.2/10
16 oy
Sence kaç puan almalı?
0