up
ara

The Americans

- The Americans (2013)

The Americans Konusu ve Özeti

The Americans
The Americans dizisini izlediyseniz inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur dizi hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yapım: 2013 ABD
Ferit Türk

Ferit Türk

@feritturk

Kalitesi Tartışılmaz !
En iyi politik dizilerden biridir. Soğuk savaş dönemini iliklerinize kadar hissettirir ve kapı komşunuzdan şüphe ettirir. Ülkesi için anlaşmalı evlilik yapıp Amerika'da casus olan çiftimiz öz çocuklarının hayatı üzerinde düşünürken, bir yandan da FBI ajanı olan komşularından ve tüm Amerika'dan korunmaya çalışmaktadırlar. Eski model arabaların, eski tip teknolojik araçların ve işkence aletlerinin yer alması diziye ayrı bir hava veriyor. Oyuncu kadrosu zaten tartışılmaz. Ruslar en iyi Rus'u da oynamakta. Bu oyunun havası sizi her an yakalıyor. KGB-FBI çatışmasının,entrikalarının,suikastlarının ve alınan karşı önlemelerin hat safhada olduğu dizi kaçırılmaması gereken bir dizi. Eğer seksi vampirlerin kaslı kurt adamların peşinden koşmalarından,cadı avlarından,büyülerden sıkıldıysanız veya zaten nefret ediyorsanız, bu dizi tam size göre.
The Americans
diziye puan vermedi
0 yorum
Hakan

Hakan

@alvarez

Kapı komşun Sovyet casusu olanda
Casusluk, soğuk savaş, Sovyetler, Yankiler felan işlerine çok tatlı bir yaklaşım getirmiş bir dizi.

-- Konu hakkında sürprizleri bozan yorum olabilir, olmayabilir de, bilemedim açıkçası.

Soğuk savaşın en cıvcıvlı döneminde yıllardır ABD'de yaşayan iki Sovyet ajanının maceraları. Evliler görünüşte, ama kadın gidip birine işkence ediyor, erkek gidip biriyle yatıyor, çocuklar o arada ödev yapıyor evde, karışık kuruşuk işler.

Konu aslında iyi ama bünye Breaking Bad türevi dizilere alıştığı için mi bilinmez, bir noktadan sonra bu karakter niye böyle yapıyor falan oluyor, ben öyle oldum. Karakter geçmişleri iyi işlenmiyor, aksiyon ağırlıklı muhakkak ama bu kadar da sığ kalmamalı mı acaba, nedir? Gerçi casus dizisi, her şey gizli zaten, neyi açık etsin adam? Bilmedim bilemedim özetle.

-- Sürpriz bozmanın sonu
The Americans
diziye puan vermedi
0 yorum
9/10
4 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Diziler
2014
2002
1994
2014