up
ara

The Night Manager

(2016)

The Night Manager Konusu ve Özeti

The Night Manager
The Night Manager dizisini izlediyseniz inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur dizi hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yapım: 2016 ABD, İngiltere
Yönetmen:
Mihrimah Özlem K

Mihrimah Özlem K

@mihrimahozlemk

S1-B6 Olivia Colman çok tatlı değil mi ? Çok sevilen bi abla havası yok mu ? Toparlayalım;John le Carré ait The Night Manager romanının uyarlamasıymış mini dizimiz.Gördüğünüz üzere Hugh Laurne ve Tom Hiddleston başrölü paylaşıyor.Sırf bu sebeple bile seyir zevki yüksek.Hikayenin bir kısmı Türkiye ve İstanbulda geçiyor geçmesine ama bi acaba? dedirtti.Çokta önemli değil aslında ^_^. Finallere uzun uzun günler varmış gibi görünen bir vakitler 'film izlesem şimdi en az 2 saat,dizi bakayım bari' diyerek düşünüp 2 günde temizlendi kendisi.2 saatten kaçarken 6 saate kaptırdık kendimizi.Olivia Colman 'ın (oynadığı rolün ismini unuttum maalesef) neden Richard Roper'ı yakalamak konusunda takıntılı hale getirdiği ,hayatını buna adadığı hakkında ki konuşması işlerin nasıl yürüdüğünün en çarpıcı örneğiydi.Hangi bölümde kaçıncı dakikada olduğunu bilmiyorum izleyen varsa yeşillendirsin.2.sezon yapsalarda böyle bi parmak bal çalmasalar.
The Night Manager
filme 9 verdi
0 yorum
Aslı

Aslı

@elysee

Olamamış
S1-B6 İki büyük oyuncunun oynadığını gördüğümde büyük umutlarım vardı ve bir hevesle başladım. Ama benimseyemedim diziyi. Neden? Tom Hiddleston. Evet, beğendiğim bir oyuncu olan Tom Hiddleston'ı bu role HİÇ yakıştıramadım. 6 bölüm boyunca sadece gözüme battı. Bir bölümde belirtildiği gibi "Çok mükemmelsin Jonathan. Beni geriyorsun." Tek o değil, bir kaç karakter de dizi boyunca iticiydi. Bunları geçtim bari kurgu güzel olsaydı kotarırdı. Ama yok. Kurgu o kadar basit yazılmış ki. Kısa olmasına rağmen zor bitirdim diziyi.

İyi yanı hiç yok mu derseniz oyunculuklar, mekanlar ve çekimler gayet iyiydi. Boş vaktinizi dolduramadıysanız izleyebilirsiniz.
The Night Manager
filme 6 verdi
0 yorum
sinemasever

sinemasever

@sinemasever

S1-B6 Dizi ilk olarak oyuncu kadrosu ile dikkatime çekti Tom Hiddleston ve Hugh Laurie'ni kadroda görünce konusuda güzel olunca güzel bir iş ortaya çıkmış.Tom Hiddleston Marveldeki Loki karakterine hayat verirken oyunculuğu dikkatime pek çekmemişti bu dizideki performansı mükemmeldi alıp götürmüş diziyi.Dizi 6 bölümden oluşuyor ortalama 55-60 dk arası bölüm başı.Dizi ayrıca 8 kez Emmy ödüllerinde adaylığı var.Keyifle izlenebilecek bir dizi.Güzel bir intikam dizisi olmuş gerilimi,aksiyonu iyiydi.Böyle kadrolu bir mini diziyi kaçırmamak lazım.
The Night Manager
filme 9 verdi
0 yorum
8.2/10
13 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Diziler
2014
2006
2016
2017
2015
2009