up
ara
‹ Westworld

Westworld Paylaşımları

Film adam

Film adam

@serserimsi - Sakarya

Westworld paylaşım fotoğrafı
Westworld
Westworld, Jonathan Nolan ve eşi Lisa Joy'un HBO için oluşturdukları 2 Ekim 2016 tarihinde yayına giren bilim kurgu gerilim türünde televizyon dizisi. Dizi yazar Michael Crichton'un 1973'te yazıp yönettiği aynı adlı filmden uyarlamadır

Doktor Robert Ford’un (Anthony Hopkins) yarattığı, yüksek gerçeklikli bir sanal yetişkin eğlence parkının adı. Bedenleri başka yerde olan ziyaretçiler, bilinçleriyle bu eğlence parklarına gidiyorlar. Ortaçağ temalı Medieval World ve antik Roma temalı Roman World de olmak üzere bu parklardan toplamda 3 adet olduğu biliniyor orijinal hikâyeden. Bu parklardaki dünyalarda, günlüğü 1000 dolar karşılığında robotlarla cinsel fantezilerden, zevkine adam öldürmeye kadar bir dizi “eğlence”yi yaşayabiliyor ziyaretçiler. Fakat birtakım sebeplerden ötürü işler yolunda gitmemeye ve yapay zekadan uyanan androidler, ziyaretçileri bir anlamda “avlamaya” başlıyor. İşte hikâye de burada başlıyor.

İlk bölümünü izledim ve beğendim. Güzel ve ilgi çekici bir konu. Kamera önünde ve arkasında önemli sinema ve televizyon insanları var.
Westworld
diziye puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Gülcan

Gülcan

@gulcann - Balıkesir

Otomatik piyanoyu kim çalıyor? Westworld'ün felsefesi
-Sormak istiyorsun… O yüzden sor.
-Sen gerçek misin?
-Ayırt edemiyorsan, önemi var mı?
Westworld
diziye puan vermedi, inceleme eklemedi.
10 yorum
Ömer Aydemir. (@seyyah73)
Bu dizi çok iyi
07.05.18 beğen 1 cevap
Eseflal (@eseflal)
Diziyi bu kadar merak etmeme sebep olan videodaki abinin sunumu oldu, ama bu sırada o kadar çok "hayata" değindi ki, nerden girdi konuya nerden çıktı, ben bu abiyi takibe alırım ? piyano zaten ayrıca ilgimi çekti ki bilinçliligi otomatik piyano üzerinden anlatisi apayrı güzel olmuş... Ama şunu demek istiyorum ki belki de zaten piyanist olarak dünyaya geliyoruz, ama bazılarımız çevre şartlarından ya da başka şeylerden otomatik piyanoya dönüşürken bazılarımız yine aynı sebeplerle müziğe dönüşüyoruz?
07.05.18 beğen 2 cevap
Ömer KAYA (@omerkaya0)
Game of Thrones'dan sonra HBO'nun amiral gemisi olma yolunda ilerliyor West World. 2 defa izledim, yeniden izlesem farklı bir kaç şey daha öğrenirim sanırım.
07.05.18 beğen 2 cevap