up
ara

Kuzey Güney

(2011)

Kuzey Güney Konusu ve Özeti

Kuzey Güney
Başrollünde oyuncu Rıza Kocaoğlu yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Kardeşlik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kuzey Güney isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yapım: 2011 Türkiye
Yönetmen:
Kuzey Güney dizisi listesinde yer almaktadır.
Şeyda

Şeyda

@seydaeylul - Adana

kuzey: iyi ki dogdun cirkin.
cemre: esek.
kuzey: nice mutlu senelere, iyi ki dogmussun, iyi ki beni sevmissin, iyi ki benden vazgecmemissin.
cemre: bir an bile.
kuzey: ben de bizim mahalleye tasindiklarinda kamyonun basinda bekleyen o cirkin kizi sevmekten hic vazgecmedim biliyor musun? ama onun sevgisi beni degistirdi, bazi seyleri bana ogretti. onun inadi acti benim gozlerimi. benim yuregimdeki zincirleri kirmayi basardi. iyi ki geldin biliyor musun samsun'a, iyi ki geldin... o bi gun, bak sadece bi gun, benim hayatimda aldigim en guzel hediyeydi. ya bunu kelimelerle anlatmam sana mumkun degil. o, gozumu actigimda seni karsimda gormek var ya pfff mucize gibi bi seydi yani. bana o kadar degerli bir sey verdin, farkinda degilsin. bana burayi affettirdin (kalbini isaret ederek) hayatimda eksik kalan bir parcayi tamamladim senin sayende, olgunlastim, buyudum, kuzey artik buyudu. cocuk kuzeyi de cocuklugunda biraktim artik, geride kaldi. bizi azat ettim. su anda sana baktigim zaman ne diyorum biliyor musun? allahim, allahim bu kizi bana bagislar misin? bu kizi bana bagislar misin? omrumun sonuna kadar onunla mutlu olabilecek kadar beni iyi bir insan yap diyorum, beni o kadar mutlu bir insan yapabilir misin? ya cunku ben onsuz mutlu olamam, onsuz mutlu olamam yani bunu biraz tabi gec anladim, gec anladik yani kafamizda milyonlartane, milyonlarca tas dustu. (cemre'nin elini kendi kalbine goturup) burasi sadece bana ait degil bu sen demek ayni zamanda, ben artik sen olmusum ben sana karismisim. ben artik, ben artik seninle bir seyim, ya benim hayallerim bir tek seninle gercek olabilir. ya ben istiyorum ki beni, benim, yani sabahlari gozumu sana acayim, istiyorum... aksamlari gozumu seninle beraber kapatayim istiyorum. hayatimdaki butun yollar sana ciksin, gecem sen ol istiyorum gunduzum sen ol istiyorum, aldigim nefes sen ol istiyorum. bizim yazimiz beraber yazildi ne yazildiysa da birlikte yasayalim omrumuzun sonuna kadar. yani ben boyle dusunuyorum, yani, bilmiyorum sen... benim.. le evlenmek ister misin cemre? bak sana bu sefer ayi gibi soylemedim, adam gibi soyledim!
cemre: -aglamakli- evet...
kuzey: evet mi? hangisine evet, ayi gibi olana mi evet?
cemre: hayir tabii ki ona degil. -sessizlik- evet evlenirim... evet. seni cok seviyorum!
kuzey: ben de seni cok seviyorum!
Kuzey Güney
diziye puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Onur Efe

Onur Efe

@uzattiellerinibirnefesyalnizliga - İstanbul

Kuzey Güney
Mutluyum çünkü seni tamamen çıkardım attım aklımdan. Rüyalarımdan bile.

"Kıskanmıyorum da artık seni. Başkaları sana dokunduğu zaman kahrolmuyorum. Gece gündüz seni düşünmüyorum. Senden uzakta göğsüm sıkışmıyor. Alev alev yanmıyor için. Nereye baksam seni görmüyorum. Ansızca gelmeni beklemiyorum..."
Kuzey Güney
diziye puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Poyraz K.

Poyraz K.

@pk - İstanbul

Bazen bazı sözler balon olur,sakız olur insanların ağzına.Söylediğin sözlerin altında ezilir insan bazen.Sonra bir arkadaş çıkar karşına,Ölecem der; ve ölür.
Kuzey Güney
diziye puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Ceylan Bektaş

Ceylan Bektaş

@ceylanbektas - Kocaeli / İzmit

Kuzey Güney
Oğlum o benim bin yıl geçse de ilk aşkım kalacak
Eskimez, eksilmez
Ama yaşanmaz...
Kuzey Güney
diziye puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Nil Açıkgöz

Nil Açıkgöz

@nilacikgoz

- Seni gerçekten beklemeye değerdi, ama senin dibin çamurlu kuzey
- ..
Kuzey Güney
diziye puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
7
DİZİ
Yakışıklı Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un Mutlaka İzlenmesi Gereken Dizileri
Birçok unutulmaz dizide rol alan yakışıklı Türk oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un mutlaka izlenmesi gereken en iyi dizileri...
7.3/10
38 oy
Sence kaç puan almalı?
0