up
ara

The Legend of the Blue Sea

(2016)

The Legend of the Blue Sea Konusu ve Özeti

The Legend of the Blue Sea
Başrollünde oyuncu Jun Ji-hyun yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Legend of the Blue Sea isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yapım: 2016 Güney Kore
Yönetmen:
The Legend of the Blue Sea dizisi listesinde yer almaktadır.
Dahlia Clarke

Dahlia Clarke

@caglaakun

S1-B20 İzlediğim en güzel dizilerden biriydi, bazen öyle anları oldu ki deniz kızlarının aramızda yaşabileceğine, gerçek olabileceğine inandım, ya da inanmak istedim. Kore dizilerindeki aşkın bu kadar saf, temiz ve güzel gösterilmesini çok seviyorum. Yetişkinler için bir peri masalı gibiydi resmen. Her bölümünü sabırsızlıkla beklemiştim. Yirmi bölüm gibi kısa bir sürede bitmesi beni üzdü ama suyu çıkarılan bir diziye dönüşmesinden iyidir diye avuttum artık kendimi. Bir gün tekrar başlayacağıma eminim.
5 beğen · 0 yorum
Pelinsu

Pelinsu

@pelinsu480

Kesinlikle tavsiye ediyorum...
Kore dizilerinin özgün konuları ve mantık çerçevesinde gelişen olaylar bilinen bir gerçek.Fakat bu dizinin ikinci favori dizim olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.Son derece kendine has,klişelerden uzak... Bence siz de bir şans verip izlemelisiniz 👍
2 beğen · 0 yorum
32
DİZİ
Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Güney Kore Dizileri
Asya dizileri hastalarının izmesi tavsiye edilen kore dizileri listelenmektedir....
9/10
15 oy
Sence kaç puan almalı?
0