up
ara

Masum

(2017)

Masum Konusu ve Özeti

Masum
Başrollünde oyuncu Haluk Bilginer yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Polisiye türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Masum isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yapım: 2017
Yönetmen:
Saturnine

Saturnine

@saturnine

Türk dizileri konusunda beni umutlandırmaya başlayan bir yapım bu. Sanki hbo'da yayınlansa sırıtmayacak gibi ya da ben diziyi sevmiş halimle abartıyorum bilemiyorum. En fazla 60 dk, oyuncular şahane, flulanmayan içki sigara görmek bile hoşuma gitti benim artık ne hallere düştüysem. Şiddetle tavsiye etmeye de korkuyorum ama edeceğim yine de, sevmeseniz bile bizim dizilerimiz açısından son derece farklı ve yeni bişey izlemiş olacaksınız. Bence bu bile yeterli. Çok övdüm ya neyse...
Masum
filme 9 verdi
10 beğen · 2 yorum
Necdet (@necdet)
Bende Şahsiyet dizisini izlerken tam HBO luk yada herhangi bir şirket alırsa tüm Dünyada ses getirir.
17.08.18 beğen 1 cevap
Saturnine (@saturnine)
Henüz onu izleyemedim :) bir de Cansu Dere pek sevemediğim bir oyuncu
18.08.18 beğen cevap
F7#

F7#

@qf

S1-B8 Hayatın olağan akışına aykırı durumlar var.Ayrıca Taner ,kardeşinin karısını neden öldürdü,Selim ölmedi ki hayatta yaşıyor Taner ceza bile almayacaktı.
Masum
filme 1 verdi
2 beğen · 1 yorum
Snlbyrk (@sanlibayrak)
Bütün diziyi anlatsaydın kimsenin izlemesine gerek kalmasaydı. İnceleme dediğin senin yaptığın gibi yazılmaz. Biraz örneklere bakıpta tekrardan düzenle istersen.
31.03.19 beğen 2 cevap
Sonay Ç.

Sonay Ç.

@ponnik

Kadro müthiş. Mehmet Özgür çok dikkatimi çekti. İzlemek isteyenler vakit kaybetmeden izlesinler.
Masum
filme 8 verdi
0 beğen · 0 yorum
8.9/10
23 oy
Sence kaç puan almalı?
0