up
ara

The OA

(2016)

The OA Konusu ve Özeti

The OA
The OA dizisini izlediyseniz inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur dizi hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yapım: 2016 ABD
Yönetmen:
Caglar

Caglar

@agustamangusta

S1-B8 Öncelikle belirtmek isterim ki dizi henüz bitmedi fakat an itibariyle 2. sezon onayını almış da değil. Dizi o kadar sürükleyici ki tüm sezonu neredeyse bir gecede izledim.
Ama şunu da atlamamak lazım bu kadar güzel bir konunun bu kadar beceriksizce işlendiğine de ilk kez şahit oldum. Başka bir yönetmenin elinde efsane olarak nitelendirebileceğimiz bir seviyeye ulaşabilirdi.

Son olarak emsali olmayan bir senaryoya sahip, neredeyse tüm dizi ve filmlerin sonunu tahmin edebilen şahsımı bile yarım kalmış finaliyle dumura uğratmayı başarmıştır. Şiddetle tavsiye ederim. İyi seyirler.
The OA
diziye puan vermedi
1 yorum
ESRA SELÇUK (@esraaselcuk)
2.sezonunu izledin mi ?
12.07.19 beğen cevap
dilber devrim

dilber devrim

@dilberdevrim

Mistik Bir Dizi...
Beyin fırtınası yapmak isteyenler, argo,cinsel içeriklerden bıkanlar için harika bir dizi önerisidir. Dizi insanı çok fazla düşündürüyor izlerken kaçırdığım yerleri anlamak için defalarca başa sardığım zamanlar oldu.İzlerken sizi zorlayan dizileri seviyorsanız tavsiye ederim. Yeni bölümlerini heyecanla bekliyorum.🤗
The OA
filme 10 verdi
0 yorum
Sima Tok

Sima Tok

@simatok

Şimdiye kadar gördüğünüz dizileri unutun. Tamamiyle sıra dışı bir içerik. Olağanüstü olaylar. Bölüm süresi uzun tek kötü yanı bu. Biraz ağır ilerliyor. Onun dışında birbirinden ilginç hayatların nasıl kesiştiğine tanık olmak istiyorsanız bu ilginç diziyi izlemenizi öneririm.
The OA
filme 7 verdi
1 yorum
tahir gündoğdu (@tahirgundogdu)
Yeni izleyecek dizi arıyordum deneyeceğim
03.12.18 beğen 1 cevap
9.3/10
21 oy
Sence kaç puan almalı?
0