up
ara

Fazilet Hanım ve Kızları

(2017)

Fazilet Hanım ve Kızları Konusu ve Özeti

Fazilet Hanım ve Kızları
Star Tv'de yayınlanmaya başlayan 2017 yapımı Fazilet Hanım ve Kızları dizisi, kızları için en iyisini isteyen bir annenin yaşadıklarını ele alıyor.
Yapım: 2017 Türkiye
Yönetmen:
Yağız ve Sinan'ın Hazan’ın evindeki sürpriz karşılaşmaları, iki kardeş arasında büyük bir çekişmenin başlangıcı olur.Birbirlerine karşı dolu olan iki kardeş en olmayacak yerde büyük bir patlama yaşayınca ikisi de beklemedikleri bir bedel ödemek zorunda kalır. Fazilet ve Ece ise yalıda şimşekleri hızla üzerlerine çeker. Fazilet’in yalıda kalmak için oynadığı oyun sarpa sararken hiç beklemediği yerden bulduğu destek imdadına yetişir.

Annesi ve kardeşinin yalıda yatılı kalmalarına büyük tepki gösteren Hazan, yalıya adım atmamaya kararlıdır fakat evde tek başına geçirdiği gece hiç de beklediği gibi geçmez ve kendini bir anda Sinan’ın kollarında bulur. Diğer yanda, yalıdaki ilk gecelerine büyük umutlar bağlayan Fazilet için de olaylar bambaşka gelişir. Bir anda tüm planlarını suya düşürecek bir tehditle burun buruna gelen Fazilet’in tehlikeli hamlesi, yalıdaki anma gecesine damgasını vurur. Sinan’ın kuşatması altında olan Hazan ise, oyuna kapılmamak için direnirken kendisini büyük bir krizin eşiğinde bulacaktır.
Fazilet Hanım ve Kızları dizisi listesinde yer almaktadır.
9
DİZİ
2017'nin En Çok İzlenen Türk Dizileri
İlk bölümü 2017'de yayınlanan ve geniş kitleler tarafından severek izlenen en iyi 2017 Türk dizilerini bu listede pay...
8.8/10
5 oy
Sence kaç puan almalı?
0