up
ara

Arkadaşlar İyidir

(2016)

Arkadaşlar İyidir Konusu ve Özeti

Arkadaşlar İyidir
Çocukluktan beri çok yakın arkadaş olan Seda ve Gizem'in yolları, yaşanan trajik bir olaydan sonra ayrılır. Yıllar sonra yeniden karşılaştıklarında artık her şey çok farklıdır. Acımasızlıklarla dolu hayatta arkadaşlıkları eskisi gibi olabilecek midir?
Yapım: 2016 Türkiye
Yönetmen:
Seda, Eren, Merve ve Yunus, üniversitede tanışmış olan 4 yakın arkadaştır. Bir gün Seda, İzmir'den çocukluk arkadaşı olan Gizem ile İstanbul'da karşılaşır. 4 yıl önce yaşanan trajik bir olay sonrasında ayrılan iki yakın arkadaş yeniden biraraya gelip dostluklarını tazelerler. Ancak artık hiçbir şey çocukluk yıllarındaki gibi değildir. Hayatın acımasız yönleriyle karşılaşan bu beş farklı gencin hayat hikayelerini ve arkadaşlığın gücünü izleyeceğiz dizide.
Türkan Uluca

Türkan Uluca

@turkanlc - Osmaniye

Arkadaşlar İyidir
Arkadaşlar İyidir:):):)
Arkadaşlar İyidir
filme 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
.MS.

.MS.

@melikeseda

“Yalnızlık nasıl bir şey biliyor musun? Bir karpuz alamamak tek başına. Yıllarca gidip gelip pazara, oraya buraya, tek bir karpuzu alıp da eve getirememek tek başıma bitiremem diye. Güldüğünde, yanındakine dönüp, “Nasıldı? Komik miydi?” diye soramamak yalnızlık. Paylaşamamak. Anlatamamak. Tek başına oturmaktır yalnızlık. Bir başına. Bir başına oturup boşluğa bakmaktır yalnızlık. “
Arkadaşlar İyidir
diziye puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
10/10
2 oy
Sence kaç puan almalı?
0