up
ara

Girlboss

(2017)

Girlboss Konusu ve Özeti

Girlboss
Netflix'in 2017 yapımı komedi dizisi Girlboss, Nasty Gal markasının kurucusu Sophia Amoruso'nun gerçek yaşam öyküsüne dayanıyor.
Yapım: 2017 ABD
Yönetmen:
Sophia adında genç bir kız, modaya olan tutkusunu keşfetmesinin ardından bu tutkusunu hayatının merkezine koyarak bir işkadınına dönüşür. Ancak işini büyüttükçe kendi patronu olarak hayatla baş etmeyi öğrenmek zorundadır.
Girlboss dizisi listesinde yer almaktadır.
İrem

İrem

@iremgms

Bir Girişimcilik Öyküsü
Bu dizi de bir kitap uyarlamasıymış, şaşırdık mı? :) Sophia Amoruso'nun Nasty Gal markasının kuruluş hikayesini anlattığı biyografik romanından uyarlanmış. Açıkçası bu diziyi görmeden önce bu markayı hiç duymamıştım. Çoğunlukla vintage tasarımlardan oluşan zengin bir koleksiyona sahip iddialı bir markaymış.
Diziye dönecek olursam, kısaca genç girişimcilere ilham kaynağı olan bir başarı hikayesi diyebilirim. Güldüren, göze hitap eden, keşke şu elbise benim olsa dedirten eğlenceli bir dizi olmuş.
Dizide Sophia Amoruso'yu Britt Robertson canlandırıyor. Nereden tanıyorum diye düşünüp durdum sonra Tomorrowland dizisindeki Casey rolünde izlediğimi hatırladım. O filmde pek ısınamamıştım kendisine (aslında filmi de sevmemiştim) ama Girlboss dizisinde çok sempatik buldum.
Girlboss
filme 8 verdi
0 yorum
14
DİZİ
Hemen Başlamanız Gereken, 2017'nin En İyi Yabancı Dizileri
İlk sezonu 2017'de başlayan en iyi yabancı dizileri bu listede paylaşıyoruz. Sen de favori 2017 dizini listeye ekle....
8.5/10
14 oy
Sence kaç puan almalı?
0