up
ara

The Defenders

(2017)

The Defenders Konusu ve Özeti

The Defenders
Marvel'in 2017'de Netflix'te yayınlanmaya başlayan aksiyon dizisi Marvel evreninin süper kahramanlarından Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist'in New York'taki suç örgütleriyle savaşırken başlarından geçen maceraları ele alıyor.
Yapım: 2017 ABD
Yönetmen:
The Defenders dizisi listesinde yer almaktadır.
sinemasever

sinemasever

@sinemasever

S1-B8 Marvelin kahramanları tek bir dizide buluşuyor.Diziyi tek seferde bitirdim diyebilirim.İlk 2 bölüm ağır ilersede sonrada iyi toparladı arada yine durakladığı bölümler oldu ama genel anlamda güzeldi.Kahramanların birbiriyle uyumu iyiydi özellikle Daredevil harikaydı ama Iron Fist için bunu söyleyemeyeceğim.Çok kötü performans sergilemiş gerçekten hayal kırıklığıydı benim için.Özetlersek izlenebilir bir dizi kesinlikle ama beklentimin altındaydı.
The Defenders
filme 8 verdi
2 yorum
Ebru G. (@ebrug)
Iron Fist dizisi de zaten en berbat marvel dizilerinden biri bana göre. Hatta oyuncu seçiminden konunun işlenişine kadar yetersiz bir diziydi. Dövüş sahneleri bile yetersizdi. Olsun da çamurdan olsun der gibi çekilmiş bir kahraman dizisi olmuş adeta. Her şeye mızmızlanan bir kahramanın dizisine tahammül etmek zaten zordu bir de The Defenders'ta da aynı ivmesini korumaya devam etmiş Iron Fist. Dört kahramanı bir arada görmek güzeldi lakin dengelememişler dördünün dizideki yerini, Daredevil'ı çok ön plânda tutmuşlar The Defenders'ta. Daredevil'ın kendi dizisine zarar vermezler umarım, diziye çok fazla müdahale vardı çünkü. Dizinin işlenişinin pasif kalmasını da her kahramanın kendi dizisine aşırı müdahaleyi önlemek adına fazla derine inmemeye çalışmalarına bağlıyorum ben. O dengeyi nasıl koruyacaklar bakalım.
25.08.17 beğen cevap
sinemasever (@sinemasever)
Daredevil'in ön planda olmasının sebebi solo dizisi daha oturaklı diğerlerine göre ve daha çok hayranı var bence o nedenden dolayıda olabilir tabi bu varsayım.Evet bencede yetersizdi kadroyu güvenmişlerdir.2. sezon hakkında net bilgi yok ama devamı gelecektir umarım daha iyi bir sezon olur.
27.08.17 beğen cevap
16
DİZİ
Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Netflix Orijinal Dizileri
Netflix Original Series adı altında geçen, yapımcılığını Netflix'in üstlendiği ve sadece Netflix üzerinden izlenm...
7.2/10
12 oy
Sence kaç puan almalı?
0